CHRISTMAS MAZEC III – 14. prosinec 2019 – Kolín / „U Vodvárků“ 18:00

Rok se s rokem sešel a máme tu již třetí pokračování vánoční taškařice v metalovém duchu s názvem „Christmas Mazec III.“. Stejně jako předchozí dva roky i nyní se bude akce konat v již kultovním kolínském klubu „U Vodvárků“ a termín byl stanoven na 14.12.2019.

Tento rok jsme si zase nadělili, krásných metalových dárečků a bude to rozmanitá nadílka. Co bude k slyšení a vidění??? Budou to nestoři česko-slovenské metalové scény pražští POPPY SEED GRINDER. Už si vlastně ani nepamatujeme, kdy vznikly 🙂 ovšem jejich našlapaná směsice hardcoru, deathu a grindu stále a stále baví. Zástupci uhlazenější formy deathmetalu přijedou prezentovat plzeňští INNERSPHERE, kteří svým aktivním přístupem a pílí se rychle dostali do první ligy deathmetalových spolků v ČR. Pro ty, co mají rádi hopsavější rytmy jsem tentokrát přivezli slovenští bratry WASTAGE. Kapela není žádný nováček na slovenské scéně, kde sbírají ohlasy na jejich energický groove thrashcore ve stylu ala Machine Head, Pantera nebo i starých Meshuggah. V thrashových vodách s výlety do deathmetalu se pohybuje i další smečka z Chebu s názvem ARAWN a sestavu doplní liberečtí hc/doom/death experimentátoři NEW HATE FORM. Pořádající banda ELYSIUM také nebude chybět s jejich vlastním pojetím metalu.

Sestava je více než lákává, takže předtím, než usmažíte kapra na prach a shoří vám metalové cukroví dorazte si hodit kebulí do rytmu libých tónu kvalitní muziky.
Kompletní soupiska festivalu: POPPY SEED GRINDER, ELYSIUM, WASTAGE /SK/, INNERSPHERE, ARAWN, NEW HATE FORM

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na https://www.facebook.com/events/362145247832882/?active_tab=about

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *