BRUTAL ASSAULT: souhrn posledních novinek!

Festival Brutal Assault se blíží a R.U.M. zine nyní přináší souhrn některých novinek. Předně je už známo seřazení kapel do jednotlivých dní, a to včetně „Warm-Up Show“, ve které se představí tyto kapely: ALCEST, ANAAL NATHRAKH, AVENGER, ENGEL, INGROWING, ROOT a k velké radosti také FORGOTTEN SILENCE! Mimochodem…na R.U.M. webu se brzy dočkáte rozhovoru, později pak přijde na řadu i bohatý profil! Rozhodně se máte nač těšit! Jinak právě zde naleznete kompletní rozpis – http://brutalassault.cz/cs/schedule/

A teď už ke konkrétním změnám s ohledem na původní plán:

SUICIDE SILENCE byli nuceni zkrátit o týden své plánované letní turné po Evropě a tento krok se dotkne také festivalu Brutal Assault. Američtí deathcoristé tedy na BA letos nevystoupí, ale připravili jsme pro vás alespoň náhradu v podobě jejich klubového vystoupení 27. července v Praze v klubu HooDoo. Druhou neveselou novinou je vypadnutí polských progresivců RIVERSIDE, kteří ruší svá letní vystoupení z důvodu práce na nové desce (tohle je pro mě osobně VELKÉ ZKLAMÁNÍ! pozn. ALL). Poslední nemilou zprávou je absence kultovních DEICIDE, kteří kompletně zrušili evroské turné.

A jaké že kapelky ony vypadnuvší nahradí? Zde je jejich výčet: BLEED FROM WITHIN (deathcore) ze Skotska, THE HUMAN ABSTRACT (USA) – progresivní metalcore, angličtí THE HAARP MACHINE a THE SAFETY FIRE. K úplnosti ještě schází představit poslední trojlístek kapel, které se představí na hlavních pódiích. Jedná se o běloruskou doom/pagan metalovou formaci GODS TOWER, francouzské avantgardní šílence SEBKHA-CHOTT, český objev načichlý švédským old-school deathmetalem BRUTALLY DECEASED a blackmetalové pohany z plzeňských lesů TROLLECH.

ALL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *