BASTIONS (UK) a BATTLE FOR PARIS (UK). Dvojitá rána Strahovskýmu kopci

Klub 007 Strahov / 13.03.2013 / 150 CZK / start 19:30
Tyhle dvě kapely mě vytrhly z letargie. Jejich objevení pro mě bylo pomyslným políčkem za krk, fackou, která mi dala naději, že ne všechny nový ostrovní kapely musej bejt kopií špatné kopie, tvrdou hudbou oblečenou do flanelovejch košil a patetickejch hesel na kapelních trikách. Dostalo se mi porce pořádný energie, hraní ohlodanýho až na kost a emocí bez zbytečnýho obalu, kterej stejně dneska nikoho nezajímá.

BASTIONS jsou trojice anglickejch bluesmanů, který se ožrali v místní putyce, prodali pozouny a harmoniky překupníkovi a za utrženej peníz koupili ohraný nástroje, aby mohli dát svejm emocím volnej průběh. Výsledkem je precizní chaos. Hudba, která vás bude zvláštním způsobem fascinovat.

BATTLE FOR PARIS. Tóny na hranici příjemnosti, melodické postupy matematika oblbnutého silným kafem, pětice muzikantů, která dala chaosu řád. Respektive řádu chaos. Poslech jejich hudby připomíná snahu přejít po rozpálené písečné pláži. Bude vás to nutit sebou zběsile cukat, i když budete sami sebe přesvědčovat, že se to dá vydržet.

Tenhle večer bude výjimečnej, na to dám ruku do ohně. I když před podiem bude stát pár statečnejch, ve vzduchu bude cejtit smrad zatraceně dobrýho koncertu.

http://bastions.bandcamp.com/

http://starttoday.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *