AT FOLSOM PRISON se na sedmičce představí s novým zpěvákem!

Sedmicka1-26.9.2015AT FOLSOM PRISON mění zpěváka a tenhle koncert je první šancí vidět kapelu v nové sestavě. Čekejte dvoudílný set postavený ze skladeb posledního alba Every Dream and Every Crisis Means the Rise, chybět ale nebude ani ochutnávka nového materiálu. Nová éra v historii At Folsom Prison začíná.

Večer zahájí pražští mladíci z HERO FROM HERO, kteří svojí kombinací moderního punkrocku a hardcoru určitě potěší fanoušky stylu kapel jako A Day to Remember. A ti kdo mají rádi překvapení, se mohou během večera těšit dvojnásob, detaily zatím neprozradíme. Indicie ale zní: I Was Wrong. O pokoncertní afterparty se postará DJ Biker.

Historie AT FOLSOM PRISON začíná v roce 2007. Po třech letech hledání vlastního hudebního stylu a s tím spojených několika personálních změn vykrystalizovala sestava do čtyřčlenného složení Standa (zpěv), Filip (kytara), Stanley (bicí) Michal (basa). Krátce na to vychází v září 2010 eponymní album, kde AT FOLSOM PRISON uzavírají jednu hudební etapu poznamenanou metalovým zvukem i inspirací. Nový směr, kterým se AT FOLSOM PRISON vydávají, pak míří cestou, kterou již dříve prošlapaly hudební pojmy Deftones nebo Poison the Well. Výsledky dlouhodobé práce dostávají konečnou podobu v únoru 2013, kdy vychází nové minialbum From Nails to Velvet. Opět vydané vlastními silami bez pomoci hudebního vydavatelství nebo sponzora.

Po řadě koncertů se kapela na začátku roku 2014 zavírá poprvé do studia a nahrává materiál pro první dlouhohrající album. Poté následuje půlroční pauza a desítky hodin strávených u počítače mixováním materiálu, který pod názvem Every Dream and Every Crisis Means the Rise vychází 11. prosince 2014 a kapela ji křtí na strahovské sedmičce. Následuje řada koncertů, která vrcholí pražským vystoupením s legendami amerického hardcoru Strife. Na konci března ale přichází pro kapelu těžká rána, když se její zpěvák rozhodne odejít. Po krátkém hledání se mikrofonu ujímá Michal (Underside, Fourth Face) a začíná nová éra AT FOLSOM PRISON, která naplno odstartuje zářijovým koncertem v klubu 007.

AT FOLSOM PRISON + HERO FROM ZERO
26. září 2015 klub OO7 Praha
Vstup: 100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *