ASMODEUS – 71 : 29

71 : 29 není stopáž nového alba ASMODEUS, ale uvození jeho motta, které mu vepsal textař Jan Petričko:

„Onen číselný poměr udává naprosto převažující podíl vodstva vůči pevninské souši na planetě Zemi. Ta tedy zdaleka není jen nějaká hrouda pevné hmoty. Z přesnějšího, jakéhosi hydrogeometrického pohledu je to oboustranný, rozervaný kalich, přeplněný kapalinou, který si jen tak visí v časoprostoru. Děsivý zázrak. Jak známo, voda je život. A někdy i smrt.“

9. řadové album ASMODEUS – Pobřeží královny Marie je ve velmi zhuštěné zkratce expedicí do nitra oceánů, pojednává o mořském a podmořském světě v celé jeho nekonečné šíři – o jeho objevitelích, mořeplavcích i bájných zaniklých zemích. Hudebně se jedná o klasický ASMODEUS v dalším levelu své vysoké hry – metalový vlnolam protkaný sítí melodií, takto navždy ctící náročné ucho přemýšlivého posluchače. Zvuk rámuje téma alba – je temný, hluboký, tektonický, dvěma slovy sloužící záměru.

Obal včetně veškerých originálních vnitřních grafických prvků pochází od malíře Radovana Hrabého, jehož zhmotněné vize ozdobily deseti panelový digipack, který obsahuje veškeré albu nezbytné informace a texty jednotlivých skladeb.

Fyzický hudební nosič pořídíte za 320 Korun na virtuální adrese www.madmusick.cz, kde lze lehce vyhledat i několik ještě dostupných předchozích titulů kapely a mnoho dalšího.

Berry [Magick Disk Musick – online store & record label]
https://www.madmusick.cz/
http://www.asmodeus.info/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *