ARAWN v novém klipu vzpomínají na Juraje „Immortal“ Haríňa

Mostecká thrashová mlátička ARAWN představuje novou skladbu „Immortal“. Třetí singl z nového alba „Kapitola III“ vznikl za účasti mnoha hostů z Čech a Slovenska jako vzpomínka na jedinečného Juraje „Immortal“ Haríňa, který přesně na den vydání singlu před třemi lety opustil náš svět.

Album „Kapitola III“ vychází 29. září, skladba „Immortal“ je zatím třetím silně emotivním singlem: „Třetí singl z nového alba ARAWN „Kapitola III“, tentokrát jako vzpomínka a památka na Juraje Immortal Haríňa, s příznačným názvem IMMORTAL. Tato rána osudu však nikdy nezměnila a nezmění nic na tom, co Popoľ pro ARAWN, a nejen pro něj znamená. Jurko náš, tohle je pro Tebe,“ komentuje kytarista Zakk.

Nové album a merch: Juraj „Immortal“ Haríň také přezdívaný Juraj „Popol“ Haríň zemřel 2. července 2021, byl to slovenský hudební vydavatel, novinář, redaktor a producent. Byl manažerem klubu Nové Korzo v Ružomberku a zakladatelem hudebních vydavatelství Immortal Souls Productions a Slovak Metal Army. O zpracování videoklipu se postaral mistr obrazu kytarista Zakk pod hlavičkou Zakk Design Mix a mastering vzal do rukou zkušený Zdeněk Ondráček ve Studio Sonidos.

https://shorturl.at/oxHM6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *