APOCALYPTIC FORM OF DEATH – open air festival 2013 21.6.-22.6. 2013 – AUTOCAMP – TRHOVÉ SVINY

A je to tady znovu! Předposlední červnový víkend se na malé louce nedaleko Trhových Svinů opět rozezvučí hutné kytary a chraplavé vokály. Festival APOCALYPTIC FORM OF DEATH 2013 je tady s dalším pokračováním. Město Trhové Sviny leží cca 20 Km jižně od Českých Budějovic na úpatí Novohradských Hor. Místo konání festivalu se nachází zhruba 1,5 Km za městem v areálu bývalého autocampu. Areál je situován do rozlehlé louky obklopené lesním porostem. Camp, parkoviště, koupaliště a celé zázemí festivalu je v bezprostřední blízkosti.

Samozřejmostí zůstává non-stop občerstvení a bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodej CD, triček, mikin a dalšího merchandise zajištěn. Camp bude pro fans oficiálně přístupný již od čtvrtečních odpoledních hodin. Ještě týž večer proběhne tradiční before party.Oficiálně festival začíná 21.6.2013 v 17:00 hod. A na co se můžete těšit?

Letos organizátoři vsadili především na domácí a slovenskou scénu.
„Letos jsme vsadili především na domácí kapely, protože jsme přesvědčeni, že i naše scéna může nabídnout velmi kvalitní spolky. V žádném případě jsme však na zahraniční smečky nezanevřeli. Jen jsme to letos pojali trochu jinak. AFOD festival není úplně tím open air festivalem v pravém slova smyslu. Je to jedna velká párty s rodinnou atmosférou a věříme, že si to letos návštěvníci opět pořádně užijou.“

HYPNOS – se na AFOD festivalu představili naposledy v roce 2005. Po té kapela na několik let přerušila činnost a na scénu se Hypnos vrátili až s albem „Heretic Commando“ v roce 2012. Vy se tak můžete těšit na nekompromisní death metalovou řežbu se skvělou pódiovou show.
LOCOMOTIVE – Ti se na AFODu představí vůbec poprvé a věřte, tahle mašina Vás naprosto semele. POPPY SEED GRINDER – V nové sestavě a s novým materiálem Vám naservírují death metalový diktát, který snese ta nepřísnější měřítka.Táborští F.O.B. jsou stálým účastníkem AFOD festivalu už od jeho prvních ročníků a jinak tomu nebude ani letos. Za roky svého působení si vybudovali velikou základnu fanoušků a jsme přesvědčeni, že jejich metalcore vás neponechá v klidu ani tentokrát.

Necelé dva roky po vydání druhého alba „Na zrcadlech lží“, které vyšlo jako součást časopisu Pařát, tu jsou MATER MONSTIFERA s další studiovou novinkou „V troskách Tvýho světa“. Těšte se na atmo blackovou jízdu plnou melodií, které se Vám zaryjí pod kůži. Velkou hudební lahůdkou budou bezesporu slovenští EMPYRION, kteří se prezentují precizním death metalem s mohutnou podporou kláves. Severočeští SECRET OF DARKNESS v nové sestavě nám po letech přijedou zahrát svůj melodický Death Metal inspirovaný skandinávskou scénou. Naopak ATTACK OF RAGE do vás nahrnou řádnou dávku grind coru. Sázkou na jistotu bude zajisté vystoupení sk. ASGARD, MORTIFILIA, DEATHSTAR, DIEVISION a znovuvzkříšených RETURN TO INNOCENCE. Dále se můžete těšit na elektronikou nasáklé ELEAMENT, svůj chytlavý death-doom odprezentují budějovičtí NO BELIEF a moderní metal core Vám předvedou olomoučtí FEARSOME. Svůj prostor dostanou i mladé naděje české UG scény ALL THE SECRETS INSIDE a SWARM. Členové plzeňských Trollech si pro Vás připravili projekt 1000 BOMBS a naservírují Vám pořádnou dávku old school thrash metalu.

Sečteno a podtrženo, další ročník letního táboru připraven. Mimo kapel se také můžete těšit na areál s možností koupání, non stop občerstvení, bohatý výběr nápojů a jídel a možnost stanování v blízkosti pódia.

www.afod.ic.cz

https://www.facebook.com/events/388231871253209/?fref=ts


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *