ANKETA – Nejhezčí hudební zážitek léta 2009

Poly (INSANIA) : bylo toho víc. Ale hodně mě oslovilo nový album IAMX. Tvrdý to není… ale má to úžasně temnou atmosféru, výborný nápady a ten člověk má úžasnej hlas. Tak asi tak 🙂

10 (DARK GAMBALLE): pro mě to to byl jednoznačně první ročník Vyškovského festivalu Rock Shock, nabízelo by se i reunionové vystoupení FAITH NO MORE v Praze, ale atmosféra Rock Shocku byla prostě lepší.

Dejvy (DESPISE): SUFFOCATION, THE FACELESS, PESTILENCE, FORGOTTEN SILENCE, PSYCROPTIC, OBSCURA a překvapivě GRAVE na letošním festu BRUTAL ASSAULT !!!!!!!

R.X. Thámo (BRATRSTVO LUNY): Vzhledem k narození potomka uprostřed prázdnin, bylo mé léto zhlediska náštěv hudebních produkcí chudé. . . za nejlepší hudební zážitek prožitý na vlastní kůži proto vyhlašuji červnovový koncert DEPECHE MODE v pražském Edenu. Jinak jeden silně emočně pozitivní zážitek spojený s hudbou mě provází po celé léto a to tvorba nové desky BRATRSTVA LUNY „Goethit“ . . .

Olas (RHODIAN): člověk by řekl, že hudebním zážitkem uplynulého léta musí být nutně nějaký festivalový objev nebo koncert, ale vystoupení kapel už mi po těch letech poněkud splývají. Potěšili mne Dark Gamballe na festivale Rockshock, kteří za světla dokázali výborně nakopnout set. Pohladit, ale i opřít se do strun. Pokud bych měl říci něco co mne překvapilo nebo zasáhlo, potom to bylo spojení Illaria Graziano a Yoko Kanno. Výborný skladatel a skvělá zpěvačka.

Torham (ŽREC): nuže pro mě to asi byl letošní Brutal Assault, jelikož jsem se nikde moc nevyskytl a nevyšlo nic od mých oblíbených kapel… Konkrétně se mi nejvíce na BA líbila kapela IMMORTAL, jelikož to bylo vzkříšení jako hrom.

Martin Schuster (MINDWORK): tak pro mě to bude nejspíš koncert CYNIC v Košicích a THE FACELESS na Brutalu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *