Angličtí HEART IN HAND a POLAR se ukážou v Ostravě!

Do Ostravy se opět dostávají kapely, které jsme měli dlouhou dobu možnost vidět a slyšet pouze v Praze! V úterý 10. dubna zde totiž v klubu BARRÁK vystoupí ostrovní duo HEART IN HAND a POLAR.Heart In Hand jsou relativně mladou kapelou z britských ostrovů, která hraje rychlý, hlasitý a zároveň silnými melodiemi nasáklý hardcore. Mají za sebou self-titled EP(2008) a první řadové album Only Memories(2011) a koncerty a turné s kapelama jako Carpathian, For The Fallen Dreams, Dead Swans nebo It Prevails. Nicméně jejich muzika si i přes to získala velké množství fanoušků a budou zárukou kvalitního vystoupení.

Na svém letošním turné jsou doprovázení dalšími Brity a to kapelou Polar, kteří všem návštěvníkům nabídnou moderní hardcore v duchu starších Gallows. Máme se tedy určitě na co těšit!

Otevírat celý večer pak budou opavští The Fall Of Ghostface ,kteří se na podiu představí poprvé od půlroční pauzy a nahrávání nového EP. Tato kapela patří k tomu nejlepšímu, co lze v tomto regionú nalézt a zcela po právu tak bude vystupovat s těmito špičkovými kapelami.

http://www.youtube.com/watch?v=Z293tG4-488

HEART IN HAND(UK)

https://www.facebook.com/heartinhandukmh

POLAR (UK)

https://www.facebook.com/thispolarnoise

THE FALL OF GHOSTFACE

http://bandzone.cz/ghostface

Akce začíná ve 20:00 a vstupné je pouhých 90,- Kč!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *