ALIA TEMPORA vydává singl „Don’t Give a Fox“

ALIA TEMPORA je moderní metalová kapela, bořící hranice metalové subkultury. Jejich hudba je kombinací tvrdých metalových riffů, taneční hudby a dubstepových breaků, zabalených do moderního balení, kterou si užije každý fanoušek melodického metalu a rocku. Svou hudbou a přátelským vystupováním si získala srdce desetitisíců fanoušků a je obklopena živoucí komunitou příznivců z celého světa.

Bořiči metalových klišé mají na kontě dvě desky a mezinárodní spolupráce s producentským mágem a famózním kytaristou Timo Somersem (DELAIN) nebo obrazotvorcem Gustavo Sazesem, který má v portfoliu například přebaly alb švédských velikánů AMARANTHE nebo ARCH ENEMY.

Kapela aktuálně vydává nový singl s názvem „Don’t Give a Fox“ naznačující, jakým novým směrem se vydá chystané třetí album „Prismatica“. Melodická skladba vtahující posluchače svou rytmickou chytlavostí za zvuku dubstepu je ve skutečnosti obsahově nesmírně vážnou písní se silným poselstvím: „Bez ohledu na to, jak vlídní, starostliví nebo milující lidé jsme, jsou v našich životech chvíle, kdy všichni potřebujeme vytáhnout své malé liščí drápky,“ komentuje singl zpěvačka Markie Morávková.

ALIA TEMPORA je koncertními šňůrami ostřílená kapela, právě se vrátili ze svého několikátého turné po Británii, na které se zpěvačkou Markie vyrazil nový člen kapely Mario Del Rio Escobedo (ERSZEBETH, THE DARKSTAR CALLING). Dvanáctizastávkové tour spojili se šňůrou kytaristy Joela Hoekstry (WHITESNAKE) & Brandona Gibbse. Další zastávkou, kde je melodické jednorožce zastihnete, je hlavní stage festivalu MASTERS OF ROCK.

Turné:
30/6 – Kulmbacher Altstadtfest, Germany
16/7 – Masters of Rock (Ronnie James Dio Stage), Czech Republic
2/9 – Metal Babes, Bree, Belgium
23/9 – Femme Fatale, Melodka, Brno
30/9 – KillerZ festival, Oberhausen, Germany

Sestava:
Markie – zpěv
Mario  –  sólová kytara, zpěv
Štěpán – kytara, zpěv
Roman – baskytara
Marek – bicí

Diskografie:
2015 „Digital Cube“
2019 „Dragonfly Effect“
2023 „Prismatica“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *