ACID WITCH, BONEHUNTER A ACID ROW v Papírně!

acid_fbV pondělí 27. dubna vás čeká v útrobách závěsů Papírny další jedinečná akce. Detroitští Acid Witch se zastaví v Čechách během svého tour na této jediné zastávce, při které navštíví i kultovní Roadburn. Společnost jim budou dělat metalpunkoví Bonehunter a stoner rockoví ACID ROW z Plzně.

Jste příznivci hororů? Máte rádi soundtrack ke kultovnímu snímku Halloween od Johna Carpentera? Pokud ano a přimícháte ke všemu ještě navíc řádnou dávku psychedelie a stoneru, dostanete detroitské ACID WITCH. Navnaďte se poslechem jejich famózních desek “Witchtanic Hellucinations”, “Stoned” a skvělých EP “Witch House“ a “Midnight Mass“. Přijďte si užít poctivý helloween metal do Papírny!

Dle slov Bonehunter:
Hudba kovaná v předvečer roku 2011 našeho letopočtu v kypících plamenech nenávisti, tvrzená hlenem metalpunku.. BONEHUNTER jsou protiútokem a smrtelnou ránou vší pozérské hudbě – většina světa poslouchá mainstream a jeho uši balamutí autotunem a podobnými nesmysly. Jsme tu proto, abychom hráli bordel a drželi vám rezavou dýku pod krkem. Nechte si vykrvácet uši a uctěte ďábla!

Zkázu dokončí domácí formace ACID ROW, o které je stále více slyšet. Probojovali se úspěšně postupovým kolem Múzy za jednohlasné podpory diváků, i poroty a jejich koncerty jsou nabité energií jim vlastní. Očekávejte pořádnou dávku stoner rocku a závan starých časů Seattlu.

http://plzenskavstupenka.cz/cz/component/ticketseller/title/9182-acid-witch-bonehunter-acid-row

https://www.facebook.com/events/327397484120586/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *