Absolutní nula ztracená v Kievě zatřese vašimi pocity

Večerů, kdy se na jednom podiu sejdou hned tři špičky svého žánru, je poskrovnu. V případě čtvrtečního koncertu na pražské sedmičce je tomu ovšem tak. Ať už jste fanoušky post-rockových nálad, emotivních vypětí nebo klidných indie pasáží, budete stát pod podiem se zasněným úsměvem a slzou v oku.

Lidí jako je ZERO ABSOLU chodí po tomhle světě opravdu málo. Neskutečně nadaný hudebník, který zvládne obsluhovat hned několik nástrojů a vytvořit tak celek kombinující prvky math-rocku, elektroniky, indie, emocionálního post-rocku a mnoho dalších stylů. One man Nine Inch Nails, chce se mi říct.

LOST IN KIEV jsou dalším potvrzením faktu, že ve Francii vzniká ta nejlepší emotivní muzika. Téměř geniálně vystavěné skladby, promyšlené dávkování emocí, melancholické pasáže a klouzání od poklidného post-rocku až po hutné metalové pasáže. Máte rádi Beware Of Safety, All Angels Gone nebo Birds In Row? Pak jste tady správně.

THE SHAKING SENSATIONS se rozhodli přidat se k již tak silné sestavě kapel a svojí účástí dotvořit trojici, která ten večer vytáhne ty nejniternější emoce z vašich srdcí. Tahle pětice je právem považovaná za špičku dánskýho post-rocku a do Prahy se vrací v ještě větší síle, než kdy předtím.

Info:
18.04.2013 @ KLUB 007 STRAHOV / START: 19:30 / ENTRY: 150 CZK

ZERO ABSOLU (FR)
LOST IN KIEV (FR)
THE SHAKING SENSATIONS (DK)

http://starttoday.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *