A SWEETWATER TRICK zveřejnili dvě skladby z připravované desky!

A SweetWater TrickTvrdší a zároveň melodičtější… Velešínští A SWEETWATER TRICK představili dvě nové skladby, které mají sloužit jako ochutnávka z připravované desky. Ačkoliv i nadále zůstávají věrni svým kořenům, snaží se posouvat své hranice a nahlížet do nových teritorií. Skladby OPS a I DESERVE MY LIFE mohou svojí rozmanitostí některé fanoušky překvapit.

Zatímco první zmiňovaná představuje křehčí tvář souboru, s I deserve my Life se A SWEETWATER TRICK vrhají až do metalové moderny. Oba songy, které kapela pořídila v domácím studiu, si můžete poslechnout na http://bandzone.cz/asweetwatertrick.

„Myslím si, že podobnou muziku u nás příliš kapel nehraje,“ řekl baskytarista Jiří Jantač. „Čeká nás ještě ale hodně práce, abychom náš styl nadále rozvíjeli.“Kapela sice používá celkem přímočaré postupy, ale nebojí se pracovat se zajímavými aranžemi, čemuž napomáhá i zapojení cella, které není v podobné muzice často ke slyšení. Jelikož je těžké určit styl, který A SWEETWATER TRICK produkují, označují sami sebe za crossover. Před několika dny kapela také angažovala manažera. „Stal se jím Petr Chalupný, který má řadu zkušeností, hlavě tedy s kapelou Bags. Jsme rádi, že na naše oslovení reagoval kladně,“ uvedli A SWEETWATER TRICK.

https://www.facebook.com/aswtcz

http://bandzone.cz/asweetwatertrick

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *