HERE COMES THE MOON: BLACK CILICE, INFERNO, SANGUINE RELIC Kdy: 24.5. 2024 | Futurum Music Bar, Praha

Zvuky z nejtemnějších hlubin mikrokosmu i makrokosmu zahltí stoupence černého kultu v průběhu jedinečného rituálu snoubícího odlišné přístupy při zpracování black metalu, a to v podání hned tří elitních spolků.

Poprvé do ČR zavítá okultní misantropická bestie a představitel nejsyrovější verze žánru BLACK CILICE z Portugalska. Za patnáct let neblahého působení kapela nepříjemně zahustila astrální sféry svou dusivě zašpiněnou produkcí ve službách temného pána. Připravte se, jeden z nejžhavějších hřebů Iron Bonehead Production prorazí vaše lebky s démonickou neurvalostí a nenapodobitelným satanským charismatem!

https://blackcilice.bandcamp.com/
https://www.metal-archives.com/bands/Black_Cilice/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063576707067

Asi nikdo nepochybuje o tom, že domácí INFERNO patří do nejvybranější společnosti špičky současného světového BM undergroundu a přináší posluchači metafyzický zážitek v rovině filozofické i zvukové. A jestliže černí koně Debemur Morti Productions pracují s klasickými stylovými atributy ve výbušné rytmice, surově a psychedelicky laděném zvuku kytar či esoterních evokacích vokálních litanií, daří se zároveň kapele úspěšně přesahovat žánrové hranice nečekanými směry. Koncert v pražském Futuru slibuje neobvyklý zážitek a dost možná i zajímavé překvapení, které bude zjeveno v hodinu transcendence chaosu…

https://pureinferno.bandcamp.com/
https://www.metal-archives.com/bands/Inferno/
https://www.facebook.com/InfernoCZBM/
https://www.youtube.com/watch?v=GI8NJpdDWI0
https://www.youtube.com/watch?v=JXMJJpx_dCE

Intenzivní zkušenost nenávistného vampire raw blacku zakusíme též během debutního českého představení amerických SANGUINE RELIC. Ačkoliv se kapela na scéně etabluje teprve od roku 2015, je nebývale produktivní a její miasmatická chorobná a mučivá hudba vám dokáže zamotat hlavu v labyrintu zlých snů a předhodit ji nočním příšerám a vlkům. Černočerný smutek z vydavatelství Perverse Homage!

https://perversehomage.bandcamp.com/…/labyrinth-of…
https://www.metal-archives.com/bands/Sanguine_Relic

Předprodej na https://www.khaaoscope.cz./

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *