BURIED SIDE, EXPECT ANYTHING a BREATHING THE BOTTOM v plzeňské Papírně!

plakat_buried-side_expect-anything_breathing-the-bottomNenechte si ujít další událost v jedinečných prostorách patra Plzeňské Papírny s výhledem na město. Sál je ohraničen černými závěsy a jeho útroby nabízí zcela unikátní atmosféru. Koncert je navíc spojen s odpolední akcí SNOWBITCH SKATE JAM, která proběhne ve stejném patře. Vstupné na obě akce je zvýhodněné na jednotnou cenu 99Kč a podpoříte tím i dobrou věc – rozvoj indoor skateparku přímo v Papírně. Přijďte si užít poslední únorovou sobotu ve společnosti následující trojice vynikajících kapel.

Domácí BREATHING THE BOTTOM kombinují metalcore s elektronikou. Mají za sebou řádku energických vystoupení, čímž oslnili i porotu Múzy 2014.

Dalším chodem budou francouzi EXPECT ANYTHING. V jejich hudbě najdete prvky crossoveru, metalcore a naživo čekejte tunu energie. Loňské turné absolvovali s MAKE ME A DONUT a zahráli si třeba i na festivalu Sonisphere.

Posledním do party jsou švýcaři BURIED SIDE. Ti s sebou přivezou dávku prvotřídního deathcoru. V brzké době vydají nové EP a o materiál z něj rozhodně nebudete ochuzeni.

https://www.facebook.com/events/1012941915388795

https://www.facebook.com/events/401248576705310

Nejbližší chystané akce v Papírně:
03.04.2015 – NEGURA BUNGET (ROM), PANYCHIDA, GRIMEGOD (ROM), NORTHERN PLAGUE (PL)
27.04.2015 – ACID WITCH (USA), BONEHUNTER (FIN), ACID ROW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *