Legenda heavy metalu BLAZE BAYLEY (ex – IRON MAIDEN) se představí se svou show 24.9.2014 v ostravském hudebním klubu Barrák.

blaze_1

Po odchodu Bruce Dickinsona z Iron Maiden, zastoupil na dlouhé období funkci zpěváka Blaze Bayley. Jeho působení v Iron Maiden bylo více než famózní a písně, které složil Blaze Bayley jsou hity, na které fanoušci nedají dopustit. Po odchodu z Iron Maiden se Blaze dal na sólovou dráhu a pokračoval v psaní heavy metalových songů. Dál obrážel velká podia a festivaly jako leader a jedna z hlavních hvězd. Blaze Bayley se po menší odmlce opět vrátil na pódia a ukazuje, že jeho láska k metalu nebyla strojená, nýbrž opravdová.

Blaze Bayley je známý nejen svým vynikajícím hlasem, svou podiovou show, ale také tím, že si velmi váží svých fanoušků a vždy se s nimi snaží strávit co nejvíce času. Po odehrání koncertu se neschová do šatny, ale jde do centra dění a věnuje se všem, kdo stojí v řadě a čeká na podpis, fotografii, či sdělit si pár slov se svým idolem. Jako předkapela tento večer vystoupí thrash/heavy metalová kapela Blackshard. Vstupenky je možné pořídit od 300,- v klubu, v hudebninách pod klubem a prostřednictvím sítě Eventim. Na místě pak bude vstupné stát 350,- Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *