1000 BOMBS, HELLOCAUSTOR a KILL! KILL! KILL! – thrash metal zaútočí již tento pátek v Plzni!

Pivo, džísky a thrash metal vás budou provázet celým večerem. Přijďte podpořit metalovou scénu v Plzni. Jste srdečně zváni do osvědčeného klubu s dobrým zvukem, příjemnou obsluhou a pivem, které vám rozproudí krev v žilách. Plzeň zažije thrash metalový atak!

KILL! KILL! KILL! jsou plzeňští vyznavači thrash – violence. Rozdrtí vaše sluchovody ve stylu MUNICIPAL WASTE. Tato americko/česká  kapela je proslulá tím, že na jejich koncertech nevydrží posluchači v klidu. Každý, kdo se jen kdy otřel o thrash metal, bude spokojen a mosh pit jest zaručen!

Spolu k KILL KILL KILL vystoupí thrash metaloví 1000 bombs. Zažijete nabušené vystoupení kapely složené z členů TROLLECH. Asura (vokál, basa), Throllmas (kytara, vokál) a Sheafraidh (bicí) vám předvedou old school thrash metal ve stylu 80. let, kdy na scéně vládly kapely jako SODOM, ASSASSIN, DESTRUCTION. Vytáhněte ze skříní svoje staré džísky, nechte si od manželek a kamarádek opravit nášivky a sejdeme se všichni pod pódiem na Wall of death! Jestli vám není cizí pořádný moshing, určitě budete spokojeni. THRASH TILL DEATH!

Žatečtí HELLOCAUSTOR jsou další skupinou, jež se nestydí za pořádné rychlé drhnutí kytar a svižné rytmy bicích. Starý dobrý thrash, který se snaží valit ze svých reproduktorů, připomene zlatou éru tohoto stylu v osmdesátých letech. Jejich první CD Bestial Thrash Attack vzniklo po dvou letech existence a další pokračující vývoj je důkazem, že kapela myslí svoji snahu vážně. Pro milovníky kapel jako SODOM, KREATOR apod. je tedy dobrou volbou, jak si rozšířit obzory v tuzemsku.

Vstupné: je pouhých 80,- Kč.
Start: 20:00 hod, 7.6.2013
Místo: Divadlo pod Lampou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *