WELICORUSS, DARK ANGEL a ARTHEMION společně!

poster✖ WELICORUSS (RU/SRB) symphonic pagan/black metal
Tuto kapelu asi není třeba představovat: původně ruská, ale jíž pár let působící v České Republice symphonic-metalová smečka WELICORUSS! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy, kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikáný jako ARKONA, VARG, NARGAROTH, ROOT atd. V roce 2015 jejich nové CD “Az Esm” získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa, a v prosinci téhož roku kapela vydává svůj oficiální videoklip k titulní skladbě “Az Esm.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

✖ DARK ANGEL – darkmetalová formace z Českých Budějovic má na kontě nové album Venomous Embrace, které vyšlo u Metal Age Productions. Naživo z něj představí několik pecek! DARK ANGELS jsou na scéně již od roku 2004, vydali prozatím 4 řadové desky a několik dalších nahrávek. Odehráli zhruba 300 koncertů, a to i ve společnosti například Leave´s Eyes, WALTARI či BLAZE BAYLEY. V kapele působí známé osobnosti jihočeské metalové scény, od roku 2015 také bubeník Jan Kapák, známý z AVENGER či MASTER’S HAMMER.

FB: https://www.facebook.com/darkangelscz/

✖ARTHEMION – Název ARTTHEMION v sobě skrývá to, co všechny jeho členy silně spojuje, a to především obrovskou lásku k metalu a hudbě vůbec. ARTHEMION je písecko-strakonická metalová kapela, která vznikla v létě 2014. Ačkoli je to poměrně nedávno, její členové se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi z hudebních projektů, ve kterých dříve působili.

ARTHEMION Vás dostane svým originálním stylem melodického energického metalu podpořeného ženským a mužským growlem i čistým zpěvem. Celkovou atmosféru melodií kytar dotváří klávesy se zvuky temnými i více poetickými a rychlé riffy měnící se v houpavé rytmy.

Kapela ARTHEMION Vás svou hudební produkcí jistě mile překvapí a osloví. Neváhejte, zavítejte na nejbližší koncert a nechte se zavalit lavinou energie!

FB: https://www.facebook.com/pg/arthemion/

Doors open: 19:30
Start: 20:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *