WARCALL z Kanady zařádí v rámci evropského turné v České republice!

Agresivní, brutální a pořádně našlápnutí! Kanadská smečka WARCALL se hlásí ke kapelám DISSECTION, AT THE GATES či ENSIFERUM, což mluví za vše! Thrash metalová masáž s prvky deathu či blacku s rock´n´rollovým feelingem. Radost pro všechny staromilce, kteří mají rádi upřímný metal s tahem na branku. WARCALL se chystají na evropské turné, které nemine ani Českou republiku!

WARCALL vznikli v roce 2007. Po pár měsících už čtyři metaloví nadšenci obráželi pódia po různých částech východní Kanady. Cenné zkušenosti nabírali v roli předskokanů takových veličin, jako jsou CATAMENIA, KALMAH či IMPALED NAZARENE! Borci mají za sebou dvě desky – Demonarchy z roku 2009 a Blood, Guts and Dirt z roku 2013. Tvrdá muzika a texty plné válečné vřavy! Je jisté, že koncerty budou stejně nekompromisní jako jejich studiová práce. Turné začne 13. března v pražské Modré Vopici. O den později kluci zahrají v Komárově u Hořovic, přičemž poslední tuzemská zastávka se uskuteční 15. března v plzeňském Parlamentu.

Následně se WARCALL vydají do Francie a Španělska! Turné proběhne pod záštitou agentury Black Cloud Picture!

Turné:

13.3- Prague (CZ) @Modra Vopice
14.3- Komárov u Hořovic (CZ) @Hospoda Na Ruzku -
15.3- Plzen (CZ) @Parlament
16.3- Chambery (FR) @Le Brin De Zinc -
17.3- day off
18.3- Castellon (ESP) @El Gat Penat -
19.3- Aguilas (ESP) @Sala La Tejera -
20.3- Monzon (ESP) @Sala Serjos Rock -
21.3- Volmerange (FR) @No man’s land -
22.3- Troyes (FR) @Chapeau Rouge
23.3- Paris (FR) @ Le Klub

WARCALL – https://www.facebook.com/warcallband

BLACK CLOUD PICTURE - www.blackcloudpicture.com

 

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>