VOLYŇSKÝ ETEF OPEN OZNAMUJE DALŠÍ KAPELY – NAHUM, AUTHOR (FIN)

Enter The Eternal FireZdravíme všechny fanoušky UG metalu a hlásíme se s novinkami z tábora Enter The Eternal Fire Festivalu !

Jak bylo oznámeno před týdnem, náš festival, který se uskuteční 21 – 22. července 2017 ve Volyni, pomalu ale jistě uzavírá výběr kapel pro příští ročník. Minulý týden jsme se s vámi podělili o první dvě kapely (českou stálici AVENGER a italské VALGRIND), pojďme se dnes podívat na další dvě jména:

NAHUM (CZE) – tuto kapelu jsem poměrně dlouho přehlížel coby „pravděpodobně nějakej grind“ – ono similarita názvu s jistou švédskou legendou k tomu vybízí :-). O to větší jsem utrpěl šok (v příjemném slova smyslu), když jsem si kapelu skutečně poslechl. Wow, tohle je prvotřídní šlapavý thrash death metal! Nevím nakolik je tato kapela v povědomí u nás v jižních končinách, každopádně je čas dát jim zasloužený prostor  Naprosto dospělá kapela, která má svůj ksicht, umí kurevsky dobře hrát, a má neskutečný tah na branku… Ke shlédnutí zde :

http://www.nahum.cz
https://www.facebook.com/nahummetal
https://nahumofficial.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/nahum
https://www.youtube.com/user/NahumOfficial

AUTHOR (FIN) – I na třetí ročník zavítají hosté ze země tisíců jezer. Byť Author zatím nedosahují věhlasu jejich slavnějších kolegů Impaled Nazarene, s kterými jsme měli tu čest v roce 2016, i jejich black metal má rozhodně co říci, a uvidíme, kam se pánové dostanou třeba za 10 let. Zatím jsou čerství na scéně, mají na kontě pouze jedno EP s názvem „Kuolevaisen Kirous“ , zajímavostí je jiná sestava ve studiu a jiná pro live rituály. Kapela sama svoji tvorbu označuje jako „pure finnish darkness“..  uvidíme (teda pokud nekecaj tak vlastně neuvidíme :-). Ke shlédnutí zde :

https://www.facebook.com/AuthorOfficial
https://www.youtube.com/user/Morgoth1687

To je z našeho tábora prozatím vše, budeme se vám pravidelně hlásit každých 14 dní v pátek, sledujte naše informační kanály ať nic nepropásnete !

wwwetef.cz

http://www.facebook.com/events/1095782247206243

http://bandzone.cz/koncert/427446-volyne-areal-koupaliste-volyne-etef-enter-the-eternal-fire-fest-2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *