VICIOUS RUMORS (USA) v Ostravě!

Fanoušci power metalu těšte se! Agentura Euphory Production si vás připravila směsici tradičního power metalu v podobě  amerických VICIOUS RUMORS, kanadských THE ORDER OF CHAOS a švédských EMBOIDED. Koncert se koná v sobotu 18. května v Ostravě v klubu Barrák. Temné tóny power metalu se klubem rozezní od 20h a vstupné na místě bude jen 200Kč. Vstupenky můžete koupit i v předprodeji za libových 150 Kč, a to přímo v klubu, pod klubem v Hudebním Světě, objednat na CoolTicket nebo TicketPro (včetně poplatků 175 Kč).

VICIOUS RUMORS (USA) http://www.viciousrumors.com/
Power metalová kapela z San Francisca založená v roce 1979. Za dlouhou existenci kapely se v jejím středu vystřídalo velké množství muzikantů, ale zpěvák, lídr a skladatel většiny songů – Geoff Thorpe, je členem kapely pořád. Vicious rumors nám jistě předvedou klasickou power metalovou show!

THE ORDER OF CHAOS (CAN) http://www.theorderofchaos.ca/
Kanadská hardrocková kapela, hrající od roku 2003 s vokalistkou v hlavní roli je jednou z kapel, která doprovází Vicious rumors na jejich evropském turné.

THE EMBODIED (SWE) http://theembodied.com/
Švédská kapela, která má na kontě vystoupení například s Amon Amarth, Arch Enemy, Engel, Bullet a dalšími, doprovází Vicious rumors na některých koncertech turné a ostravská zastávka je jedním z nich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *