Velvarský festival NATVRDEL

NatvrdelV sobotu 17. 9. 2016 proběhne ve Velvarech již devátý ročník hudebního festiválku NATVRDEL. Hlavním lákadlem je skupina VLTAVA, která letos slaví 30. výročí založení. Při této příležitosti vychází i aktuální album „Čaroděj“. Playlist vystoupení zahrnuje průřez celým obdobím existence kapely. Nepochybně tedy uslyšíme známé hitovky jako Prasátko, Marx, Engels, Beatles, Kapitán Pejsek a mnoho dalších. Takže: My Tě tu písničku naučíme!

Nestor alternativního bigbítu, Jiří Konvrzek, zahraje s kapelou. „Samorost KONVRZEK patří k nejlepším originálům české hudební scény posledního desetiletí.“, tak pravil hudební publicista a kritik Jiří Černý. A o tom se nediskutuje! Přesvědčte se sami!

Instrumentální PLOY jsou před vydáním debutového alba. Svůj najazzlý art rock Vám přehrají s neuvěřitelným nadhledem a lehkostí. Jistě o této trojici ještě uslyšíme, nepochybujte o tom!

BIORCHESTR, originální muzika někde na pomezí folku a elektroniky. Vedlejší skupinu Aleše Pilgra (Květy, Ty syčáci) si užije každý! Ať už dáváte přednost nezvyklým postupům a alternativě anebo si prostě jen chcete poslechnout dobrou hudbu.

Festival se uskuteční pod velkým šapitó v příjemném prostředí přírodního koupaliště Malvaňák ve Velvarech od 17h. Děti i dospělí si mohou zahrát zajímavé dřevohry. Výbornou kávu Vám uvaří dámy z projektu kralupské farní charity „Naše děti v Kongu“. Ceny občerstvení nízké. Po živém vystoupení se o reprodukovanou hudbu postará oblíbený DJ Psycho Vstupné na akci je dobrovolné. Část výtěžku bude věnován Spolku Laura, který pomáhá s rehabilitací holčičce s dětskou mozkovou obrnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *