Tradiční plzeňský death/thrash/ blackový festival DEADLY STORM 8 zná první jména na soupisce!

Již po osmé zahřmí v tradičním prostředí hospody Pod Kopcem v plzeňském Božkově death/black/thrashové běsnění v podobě dnes už legendárního jednodenního festivalu DEADLY STORM 8. Tento rok do Plzně dorazí pestrá směsice extrémních spolků, které se rozhodně nebojí udělat svojí muzikou pořádnou paseku ve vašich sluchovodech. Na své si přijdou jak fanoušci death metalu, thrashe, blacku, tak všichni, kdo mají rádi pohodu, dobré pivo a příjemnou společnost.

Hlavním lákadlem jsou bezesporu legendární death metalisté MASTER, kteří předvedou songy ze svého posledního, kritiky vysoce ceněného alba The Witchhunt. Kapela oslavila 30 let své existence a patří ke stálicím světové scény. Rovnou z turné po Jižní Americe do Plzně! V čele této legendy stojí jeden z otců death metalu jako takového, Paul Speckmann, který působil také ve smečkách ABOMINATION, FUNERAL BITCH, DEATH STRIKE. MASTER poslední dobou zrají jako víno a jejich vystoupení bývají hodně divoká. Přijďte se přesvědčit a uvidíte sami! Pamětníci zajisté vědí, s kým budou mít tu čest a mladší ročníky si určitě rádi připomenou dobu, kdy se hrál death metal pořádně od podlahy. MASTER PO LETECH OPĚT V PLZNI!

FLESHLESS se pohybují na nejen české undergroundové scéně již dlouhých dvacet let. Jejich směsice grindu a deathu dovede rozproudit krev nejednoho fanouška. Ostřílení bardi z Děčína zase po dlouhé době zavítají do města piva a jsou rozhodnuti rozsekat restauraci Pod Kopcem na malé kousíčky svojí energickou muzikou. Všichni milovníci grindu a deathu nesmí chybět v kotli pod pódiem!

Troška toho pravověrného thrashe nikdy neuškodí a tak se můžete těšit na legendární LAHAR z jižních Čech. Při jejich vystoupeních bývá dobrým zvykem, že fanoušci létají vzduchem při šíleném stage divingu. Bude letos překonán rekord v letech z pódia? Směs thrashe, crossoveru a hard core musí udělat radost snad každému, kdo se kdy otřel o podobně zaměřenou muziku. Headbanging a mosh pit zaručen!

DATUM: 22.3. 2014, 16:00 hod
MÍSTO: HOSPODA POD KOPCEM – PLZEŇ BOŽKOV
Vstupné: 250,- Kč

http://www.master-speckmetal.net/

http://bandzone.cz/fleshless

http://laharthrash.bandcamp.com/ 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *