Tour FAR’N’HATE + DEAD LABEL v ČR

Španělská metalcorová smečka Far’n’Hate se letos již potřetí vrací za svou rozrůstající se rodinou fanoušků. Kapelu v rodné Costa Brava založili celoživotní přátelé. Své fanoušky si Far’n’Hate získal i díky celkové show na pódiu a komunikaci s fandy. Pokud by se tedy někomu zdála hudba !nudná“, doporučujeme live vystoupení, které veškeré předsudky zničí. Tolik elánu, energie, drsnosti a agresivity v hudbě jen tak lehce nenajdete. I to, že již odehráli více jak 200 velkých koncertů svědčí o tom, že jdou správným směrem a fanoušci je milují.

Společně s nimi se vrací irská hardcorová kapela Dead Label, jež vznikla teprve v roce 2008, má však za sebou již spoustu věcí. Mezi nejvýznamější události se dá jistě počítat support na dvou koncertech Machine Head. Kapela vyhrála v Irsku roku 2009 bitvu o nejlepší skupiny „The Crypt Trials“. Své první EP vydali již v roce 2010. Vletošním roce vydali své debutové album s názvem „Sense of Slaughter“ u společnosti Nuerra Records. Obě dvě kapely spolu vystupovaly již v létě a byly vyhlášeny mezi nejlepšímy kapelami festivalů. V listopadu se společně vrací na místo činu do Phoří na zimní verzi letního festivalu Agressive Music Fest s názvem Winter Agressive Fest. Předtím však společně vystoupí v Opavě a na VanDaalFestu v Novém Jičíně.

Nenechte si ujít především minifestival v Novém Jičíně, kde s oběma kapelami vystoupí slovenští doom-gothic Doomas a thrashoví B.B.R. Součástí této akce je navíc after párty s oslavou narozenin Petera ‚Doomas‘ Beťko, kterého znají snad všichni v Česko-Slovensku, neboť dělá vše na podporu undegroundové muziky.

Tour můžete navštívit:

14.11. – Core World v Opavě: https://www.facebook.com/events/167713680101805/

15.11. – VanDaalFest v Novém Jičíně: https://www.facebook.com/events/656001394412009/
16.11. – Winter Agressive Fest v Pohoří: https://www.facebook.com/events/602283463139103/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *