STIGMA z legendárních AGNOSTIC FRONT míří se svým projektem do Ostravy!

Nejen ostravské fanoušky hardcore a punku čeká 13. května svátek. Do Ostravy míří legendární STIGMA se svou druhou kapelou a její novou deskou! Vinnie Stigma. Toto jméno není synonymem jenom New York Hardcore, ale hardcore a punku obecně. Duchovní otec byl a je jedním z pilířů punkové komunity od začátku 80-tých let, kdy založil legendární AGNOSTIC FRONT. Jako člen AGNOSTIC FRONT, posléze MADBALL a nakonec opět AGNOSTIC FRONT hrál na kytaru na nespočtu klasických nahrávkách. S New York Blood, s jeho první sólovou nahrávkou však Vinnie vystoupil do popředí. New York Blood je přeplněná punkrockovými hymnami, které lidi nutí zpívat dohromady a nahlas hned na první poslech.

Co začalo jako rozhovor mezi Vinnie Stigmou a Jamey Jasta (Hatebreed) na turné v roce 2003, to bylo přetvořeno do moderní punk rockové regulérní kapely s Mikem Gallo, dalším členem Agnostic front v jejich řadách. Předskokany pro tento večer budou jeseničtí Stay true! a Backfist z Liberce!
Začátek akce je plánován na 20 hodinu a vstupenky je možné zakoupit již nyní za 250,- Kč v klubu a v hudebninách pod klubem, popřípadě za 250,- Kč + poplatky v síti Ticketpro.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *