Společně s legendárním XIII. STOLETÍM vystoupí na Zámku Polná CARPATIA CASTLE!

XIII. století a Carpatia CastleNejznámnější tuzemská gothic-rocková kapela XIII. STOLETÍ zahraje v sobotu 24. října v nádherném prostředí Zámku Polná. Jako speciální host se představí mostečtí CARPATIA CASTLE, kteří dnes již také patří k čelním představitelům tuzemského gothického rocku. Žánroví fanoušci by si tak tuto událost neměli nechat ujít!

CARPATIA CASTLE letos pokračuje v úspěšném koncertním tažení po České republice. Několikrát se kapela, v jejímž čele stojí zpěvačka Veronika Seidlová, podívala také do zahraničí.

„Nejvýznamnějším letošním vystoupením byla zajisté polská Castle Party. Jsme moc rádi, že jsme se jí mohli zúčastnit. Skutečně vřelého přijetí fanoušků jsme se dočkali také na Masters Of Rock. Byl to ohromný zážitek. Každopádně si užíváme každý koncert,“ zmínil baskytarista CARPATIA CASTLE Tomáš Pošvanc.

Momentálně CARPATIA CASTLE připravuje skladby pro nové album, které by mělo být pokřtěno příští rok v dubnu. Nejnovější song Venefica měl premiéru 26. září na Dark Magical Night v Brně. Než ale vyjde nová deska, užijí si fanoušci další videoklip, který vznikne na podzim. Některé novinky také zazní na turné Gothic Lux Bohemiae, které v listopadu a prosinci Carpatia Castle podnikne s českobudějovickými Dark Angels.

Společný koncert XIII. STOLETÍ a CARPATIA CASTLE v Polné odstartuje ve 20 hodin. Vstupné je 250 korun. V předprodeji na kspolna@seznam.cz 220 korun.

http://www.carpatiacastle.cz/

https://www.facebook.com/carpatiacastle.cz

http://bandzone.cz/carpatiacastle

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *