SMASHED FACE/CUTTERRED FLESH – 7 ‚EP (Pigeon Shit Agency)

split1Jirka Holub (Pigeon Shit Agency) je nadšenec s širokým metalovým srdcem. Krize nekrize, když se mu zachce, pustí do oběhu svoje další dílko se značkou blijícího panďuláka do koše. Když jsem s Jirkou mluvil naposledy, tvrdil, že už v dohledné době žádné CD nevydá, ale spíše se bude realizovat v tvorbě limitovaných 7’EP splitek, které tolik zbožňuje. Proto se v jeho distru v současnosti nachází početná hromada desek, jež jsou zdobeny překrásnými přebaly a o grafickém zpracování placek ani nemluvě. Tomu se zkrátka nedá odolat, a tak jsem si i já na stará kolena opatřil gramec (tedy dostal jsem ho k Vánocům, abych se tady moc nechvástal 🙂 ) a původní starý jsem z nostalgie oprášil – inu, hraje stále.

Už při samotné prohlídce obalu se až dech tají. Skutečně nádherná práce! Až se skoro bojím celé dílo brát do rukou, abych ho příliš neošmatal. Jako první jsem si naservíroval české „Amíky“ SMASHED FACE a skladbu „Spawn To Evanesce“, jež logicky navazuje na předchozí tvorbu známou z legitimních alb, i když právě tento kousek se mi zdál překvapivě o dost techničtější. Možná to ale vyplynulo pouze z letmého naservírování toho mála, které se na „malou desku“ vejde. Pro všechny věrné fans tu však je třešnička ještě mnohem chutnější. „This Is Now“ je cover od HATEBREED a kapela ho samozřejmě narumplovala ve svém vlastním podání a konečný výsledek je více než BRUTAL 🙂

CUTTERRED FLESH je pojem pro mě podle názvu španělská vesnice či arménská půjčovna šlapacích kol, ovšem po omrknutí sestavy mám náhle jasno. V kapele totiž působí bývalí bicmen PERVERSIST, Miroslav „Frčoun“ Frček“, kterému se zřejmě zastesklo po grind coru, a proto se poohlédl po alternativní štaci. Už zprvu mi tedy bylo jasné, že půjde o pěkný sekec mazec ( a co bych komu lepil Mentos kolem huby, dnes „grind“ logo a obal pozná každý podprůměrný metalista). Stejně jako sousedé z předchozí stany, tak i CUTTERRED FLESH jsou zde zastoupeni dvěma kousky s rozkošnými názvy („Cause Of Apokalypse“ a „First Step Tomutilation“). Z pohledu grind corového fanatika by se dalo říci: bordel první pitevní jakosti! Z úhlu někoho dalšího (třeba mě), čistý kvalitní průměr s tím vším co kdysi ke grind patřilo a co k němu patří i v současnosti. Nicméně ti věrní patologové budou dozajista spokojeni a já osobně jim tuto partičku mohu jen a jen doporučit.

ALL

www.smashedface.com

www.cflesh.com

www.pigeonshit.net

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *