„Sláva“, léto!?

Lidi, léto máme na krku!

Ano, už je to tady! Nekonečné pařáky, minimum stínu, člověk aby jen pil a pil. Pro všechny hudební fajnšmekry přicházejí žně v podobě letních festivalů a ty je třeba si užít!

Nicméně…já bych se ještě rád vrátil k období předchozímu. Když jsem na R.U.M.u. rozjížděl jedenáctidílný rozhovorový seriál s Honzou Cholínským, říkal jsem si, že si tímhle počinem splním takový svůj malý sen. Některé předlistopadové historky jsem chtěl mít zkrátka tak nějak v jednom šuplíku a vůbec jsem nepočítal s tolika pochvalnými ohlasy. Opravdu mě to moc těší, díky!!!

A co čeká R.U.M. zine v dalších měsících? V podstatě obdobná kadence příspěvků jako tomu bylo doposud a ani období prázdnin na tom (zřejmě) nic nezmění. Možná si pamatujete, že přesně v loni jsem si dal takovou malou přestávku, ale to letos určitě nehrozí. Zkrátka pojedu dál… už teď mě napadají náměty na dost netradiční články, tak snad Vás i v budoucnu něčím důstojným potěším… abych byl ovšem přesnější. Jak jste si možná všimli, hodně rychle se rozjela vzpomínková sekce „Kazetománie“, ve své druhé polovině se nachází seriál „Můj život s metalem“ a svou cestu započal i netradiční exkurz „Radost-Kalkul-Evoluce“?!, který je ale zatím pouze u prvního dílu. S jeho rozšířením však v dohledné době taktéž počítám a sám jsem zvědav, kolik desek se mi povede do této galerie zařadit.

Takžééé… užijte si léto, opatrujte se a sem tam podpořte nějakou tu fajnovou kapelku koupí CD či LP! Domnívám se, že naše scéna si stále nějakou tu pozornost zaslouží…Další úvodník pak očekávejte po letních prázdninách, kdy společně přivítáme podzim!

Za R.U.M. zine zdraví

ALL

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *