SLASH INFECTION – Born In Excrement (promo 2008)

slashobal14Dva kloučky z téhle čtyřčlenné ústecké sebranky jsem poprvé viděl na vystoupení NAPALMED v jejich bydlišti. Dále jsem s kapelou komunikoval po ICQ a oťukal si je na BandZone.cz. Slovo dalo slovo, mladíci nahráli své první dílo a nabídli mi jej k vydání. Žel nechystám se k dalším sebevražedným úkonům, tak jsem slíbil alespoň poslechnutí, zhodnocení a poskytnutí nahrávky šéfovi z Cephalic records.

Třicet minut, třicet skladeb, introdukční výzva a jedeme z kopce. Grind core jako řemen. Zvuk je čitelný (poslouchám na sluchátka), poslouchací, nepřechemizovaný. To se týká i zpěvu v jeho různých polohách, a to od říkankového povídání, přes v všemožné ryky a řevy. V kolovrátkových pasážích zřetelně vrčí basa. Materiál písní je vyvážen střídáním poloh od tvrdě metalového hraní přes krátká hudební uvolnění, po drtící zběsilost. I v minutové skladbě se toho děje habakuk. Nemám k dispozici texty, dodatečné informace, nic víc, než nahrávku. Žádné obezličky, žádná intra, žádná sóla!

Říkám, je dobře, že je tu další kapela, která umí uchopit a po svém přetavit stokrát vyřčené. Není to na škodu, je to potřeba, neb grindu není (nikdy) dost, držím klukům palce i na nohách. Ne aby se jich nějaký vydavatel ujal, což se dozajista stane, pokud ne teď u další nahrávky jistojistě, ale spíše, aby vydrželi, nadále makali – na sobě i svém konání. Drtibůh vám požehnej!

RadeK.K.

slashobal21slashlogo

http://bandzone.cz/slashinfection

3 thoughts on “SLASH INFECTION – Born In Excrement (promo 2008)”

  1. Jsou kapelou čtyřčlennou, tak se omlouvám!

  2. No zrovna od nás odchází zpěvák, takže momentálně jsme opravdu tři. Ale budem zkoušet druhého kytaristu a hledat taktéž zpěváka 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *