Skupina SINUHET se připravuje na premiérové koncerty!

Skupina SINUHET se v těchto dnech připravuje na své první koncerty, kde kromě skladeb z debutového promo alba Zimní nebe představí i další horké novinky! SINUHET byl založen v loňském roce hudebníkem a básníkem Milanem Urzou a klavíristou Michalem Mihokem (oba působí zároveň ve známé avantgardní skupině PRVNÍ HOŘE, která m.j. získala cenu Anděl za rockové album roku 2008).
V současnosti SINUHET posílil svou sestavu o dva nové členy na klávesovém a baskytarovém postu.

Promo album „Zimní nebe“ (natočeno ve studiích Svárov a Biotech, mix a mastering Ecson Waldes) si získalo velmi kladné ohlasy hudebních kritiků, v médiích se množí rozhovory s kapelou, stejnojmenný singl „Zimní nebe“ je nasazován postupně do rádií. Stylově nezařaditelnou hudbu označuje tato čtveřice hudebníků termínem „New-rock“. Skladby se nesou dle vlastních slov v podobném duchu jako tvorba amerických a britských kapel typu ARCADE FIRE, PORCUPINE TREE, THE MUSE nebo PEARL JAM.

V těchto dnech se Sinuhet chystá zrealizovat své první koncerty. Již tuto sobotu 30.10. skupina vystoupí v Moravských Budějovicích v Pogo Baru. Premiérový pražský koncert se pak uskuteční v Malostranské Besedě 12.11. se speciálním hostem, skupinou Květy! Prvních 50 návštěvníků tohoto koncertu dostane zmiňované promo CD „Zimní nebe“ jako dárek ke vstupence! 8.12. se mohou dále těšit plzeňští fanoušci, společně se skupinou EEGGNOISE vystoupí SINUHET v Divadle pod lampou.

http://bandzone.cz/sinuhet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *