SHAM 69 A VOODOO GLOW SKULLS MÍŘÍ DO OSTRAVY!

V pondělí 9. prosince se v Ostravě představí hned 2 legendární kapely na jednom místě. Do klubu Barrák totiž zavítají SHAM 69 z Velké Británie a Voodoo glow skulls z USA. Celý večer pak budou otevírat BOMBS FROM HEAVEN.
SHAM 69 – britská legenda poprvé v Ostravě! Sestava okolo Tima V, ve které najdeme i spoluzakladatele kapely Neila Harrise nebo Ala Campbella, známého z účinkování nejen v UK Subs. Vedle největších hitovek jako If The Kids Are United, Borstal Breakout nebo Hersham Boys, zahrají i skladby z jejich nového alba Their Finest Hour.

VOODOO GLOW SKULLS – jsou další kapelou, která se v Ostravě představí vůbec poprvé. Ve známost vešli zejména v devadesátých letech minulého století, kdy své průlomové desky vydávali u punkového vydavatelství Epitaph. Poslední pokusy o jejich vystoupení v ČR vždy nějak selhaly, takže si jejich originální Ska-Punk určitě nenechte ujít.

BOMBS FROM HEAVEN – tihle brňáci se svým americkým punkrockem á la Social Distortion nebo Rancid celý večer otevřou.

Vstupenky na koncert je možné pořídit od 240,- Kč v klubu, v hudebninách pod klubem a v síti Eventim. Na místě bude vstupné stát 290,- Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *