SAVAGE MESSIAH začínají nahrávat!

PROMO 2016Londýnská heavy metalová čtyřka s českým rodákem ukončila poslední přípravy na desku ve studiu J Street Recorders v Sacramentu s výkonným producentem Brianem Wheatem, zakládajícím členem multi-platinové skupiny TESLA. SAVAGE MESSIAH jsou nyní na turné s TRIVIUM a AS LIONS a poté začínají natáčet svou čtvrtou desku v legendárním studiu Rockfield (Led Zeppelin, Queen, Rush, Black Sabbath) s producentem Scottem Atkinsem (CRADLE OF FILTH, SYLOSIS).

Zatím nepojmenované album bude následníkem desky z roku 2014 “The Fateful Dark”, která vyšla v Evropě u Earache Records, v Severní Americe u Century Media a v Japonsku skrze Trooper Entertainment. Kapela představila tuto desku v Evropě na turné například s AMON AMARTH, SOULFLY, HUNTRESS, HAVOK aj. a dále na mainstage festivalů jako jsou Bloodstock Open Air, Damnation Festival či Hammerfest.

Nové album bude další neoblomná sbírka nejlepšího materiálu skupiny, která poukáže na jedinečné propojení melodické citlivosti NWOBHM s naléhavostí a přístupem klasického thrash metalu.

Baskytarista Míra Sláma dodává: “Jsme opravdu nadšení z této desky! Pracovali jsme na ní opravdu tvrdě a efektivně. Spolupráce s Brianem a Scottem je skvělá. Všichni jsme naprosto přesvědčení, že tenhle materiál posune kapelu na absolutně jiný level. Představte si METALLICU jamující s JUDAS PRIEST na IRON MAIDEN tribut koncertě a to celé pořádají TESTAMENT”

Album vyjde v druhé polovině letošního roku.

www.facebook.com/savagemessiahmetal

www.savagemessiahofficial.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *