SATAN KLAUS FEST 2016 – 25.12.2016, 19.00 hodin – Volyně, KD Na Nové, malý sál

plakat-skf-2016-600Přinášíme info o kapelách, které se letos představí na tradiční „vánoční“ besídce Satan Klaus Fest. Letošní SKF se ještě uskuteční na stejném místě, tedy v malém sále KD Na Nové, jelikož nově připravovaný hudební klub na stejné adrese ještě nebude v daném termínu dokončen. Pokud tedy o „svátcích“ vezmete za vděk nevkusnou metalovou muzikou, pokecem s  pochybnejma osobnostma a nějakým tím drinkem, přijměte pozvání do Volyně. Kdo tedy letos přiveze čertovské dárky?

AVENGER
Co napsat o kapele, která v příštím roce oslaví 25 let své existence, ve které se vystřídalo již více než 25 muzikantů a na svém kontě má 5 hotových řadových alb a to další je ve fázi těsně před dokončením? Snad jen to, že Vás nečeká žádné dramatické překvapení, AVENGER si celá ta léta jede svou vlastní ligu a ani do budoucna tomu nebude jinak. Máte tak možnost těšit se na věkem již prověřené hitovky a určitě zazní naživo i něco z připravovaného nového alba Mír v harému smrti.

IMPURITUM
Old school death metal s příměsí thrashe a trochou blackové temnoty s charizmatickým vokálem mistra Rubashe, to je projekt IMPURITUM, který před x-lety založil bývalý kytarista AVENGER mistr Přemysl „Zlomysl“ v daleké Anglii a který po svém návratu do rodné vlasti přetavil na plnohodnotný band. Letos to bude teprve třetí koncert této bandy a na dlouhou dobu zas poslední, tak si tohle řádění mistrů smrtícího řemesla nenechte ujít.

UNCLEAN
Tahle horda už toho má za sebou také docela dost, její začátky sahají až do roku 1993. Určitě každý zná jejich zlomový demosnímek “Tam kdesi v hlubinách”, který odstartoval jejich slibnou black metalovou cestu napříč celým hudebním spektrem. Jako jedni z prvních na svých live koncertech využívali tympány a tento nástroj jim učaroval natolik, že již neodmyslitelně patří k image kapely. Texty v hrdém mateřském jazyce, o jejichž live prezentaci se postará nový vokalista Honza Ježek, vás vženou do okultní minulosti dávnověku. Snad nejvýstižněji o kapele hovoří tento slogan – „Tak jako vířící paličky nad temnou blánou tympánu nečistých, i Unclean nepřestává drancovat vnímání tisíců hříšníků.“ Máme se na co těšit.

NAURRAKAR
Jedna z těch mladších kapel na letošním SKF. Naurrakar vznikli v roce 2007 a za svou kariéru stihli zatím vydat demosnímek Imperium Satana, EP Zákon chaosu, album Epilog lidstva a prozatím posledním titulem je EP z roku 2015 pojmenované Triumf jaderného věku. Ostré kytary, rychlé tempo, čeština, charismatický vokál – to jsou devizy Naurrakar !!!

PRESSBOIL
„Zmrzli jsme“, to je poslední informace na jejich Bandzone profilu a až do letošnka byla pravdivá. Kluci trochu víc obměnili sestavu, oprášili prach z nástrojů a PRESSBOIL jsou tu zpět s notnou dávkou chuti a energie vymlátit z nás všech poslední kapky života. Hlavní inspirací pro ně vždy byli takové legendy jako SLAYER, MORBID ANGEL, EXODUS atd, je tedy jasné s jakým žánrem budeme mít tu čest.

http://bandzone.cz/koncert/421763-volyne-na-nove-satan-klaus-fest-xviii

https://www.facebook.com/events/453360558170812/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *