Rozjetí MALASHNIKOW představují nový singl Cesta!

Na poslední desku třebíčské kapely MALASHNIKOW ještě ani neusedl prach a kluci už nám představují další novinku. Tou je singl „Cesta“, který si nyní můžete poslechnout na http://bandzone.cz/malashnikow. Opět dostanete porci našlapané a inteligentní rockové muziky, která vzdáleně připomíná nejlepší roky legendární LUCIE.

MALASHNIKOW nejsou na tuzemské scéně žádnými nováčky. Mají za sebou již čtyři nahrávky. Ta nejaktuálnější vyšla před několika měsíci a jmenuje se Prostorová síla. Kapela soustředěná kolem zpěváka, kytaristy a autora muziky i textů Vojtěcha Malacha ji poskytla volně ke stažení. Pokud chcete originální nosič, stačí si ho objednat na Malashnikow@seznam.cz.

„Zakoupením desky zabijete dvě mouchy jednou ranou… Budete mít origoš placku a zároveň podpoříte svou oblíbenou kapelu,“ říkají MALASHNIKOW.

Kapela staví na českých textech, syrových kytarách, valivých tempech a drzém přednesu frontmana. V jejich skladbách jsou cítit hard rockové prvky, stejně tak i punková neurvalost. V letošním roce se MALASHNIKOW představili i na Rock´n´Beer Festu v Praze na Výstavišti, a to díky výběru poroty, kterou tvořila například LenkaDusilová, Michal Hrůza či Viktor Dyk. Sestava kapely: Vojtěch Malach – zpěv, kytara, hudba & texty, Márty Mokrý – baskytara, Milan Kejda – kytara, Lars Jensen-bicí

www.inmotionagency.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *