RISE OF THE FALLEN pokřtí své nové CD v plzeňském Divadle Pod Lampou!

Rise Of The FallenCreatures Within. Tak se jmenuje nové CD plzeňských melodiků RISE OF THE FALLEN, které bude pokřtěno 4. dubna v plzeňském Divadle Pod Lampou. Společnost jim budou dělat kapely ELEMENTARY, CONCRETE a RENTGEN.

Creatures Within vznikalo koncem minulého roku v kolínském studiu Sklep. Jedná se o vůbec první koncepční nahrávku RISE OF THE FALLEN. Celkově na ní fanoušci naleznou čtyři skladby, z nichž dvě již byly zveřejněny na Bandzone.

RISE OF THE FALLEN jsou na scéně více než 4 roky. Stojí na pomezí hard rocku a metalu, přičemž velký důraz kladou na melodie a výrazný ženský zpěv. Texty jsou jak v angličtině, tak i češtině, což platí i o aktuálním nosiči. Nedílnou součástí jejich vystoupení bývají i pyroefekty. Ani na křtu tomu nebude jinak!

Domažličtí ELEMENTARY se pohybují ve vodách alternativního metalu. Poslední nahrávka s názvem 1/2 Vertebrae pochází z konce roku 2013 a opět nabízí osobitý žánrový mix s českými texty.

Našlapanou mašinu připomínají plzeňští CONCRETE, kteří jsou již letitou stálicí tuzemské core scény. Energická smršť potěší všechny návštěvníky, jež si chtějí na koncertě pořádně zaskákat.

Na melodičtější strunu brnknou RENTGEN z Týna nad Vltavou. Jejich klasický heavy metal obsahuje všechny ingredience, jež mají žánroví fanoušci rádi – rychlá tempa, výrazná sóla a silné refrény.

„Celý večer bude stylově velmi rozmanitý, proto věřím, že bude pro návštěvníky dostatečně zábavný. Na všechny se moc těšíme,“ zve na křest baskytarista Václav Brůha.

rotf@email.cz

http://bandzone.cz/riseofthefallen

https://www.facebook.com/RoTF1

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *