R.U.M. zine kráčí do roku 2011…

Tak jsme v roce „11“…

Co to tedy znamená? V podstatě nic extra. Čísla lítají, papíry z kalendářů odpadávají, ale nic se v zásadě nemění. Jen…jen MY všichni jsme zas o nějaký ten rok starší… A když jsem u toho…v únoru bude R.U.M. zinu 13 LET, a to už je hezká řádka let. Vás ovšem asi nejvíce zajímá, kterak to bude s naším webem dál, takže…

Přál bych si, aby se plus/mínus dařila denní aktualizace. Z počátku to bylo pouze mé přání, příliš jsem tomuto předsevzetí nevěřil, ale nakonec se přece podařilo! A jsem tomu skutečně moc rád. Dále…do R.U.M.mových řad se opět vrátil redaktor Radim a já věřím, že se z naší mini-redakce jen tak nevypaří. Z jeho posledních příspěvků je cítit nadšení, tak vydrž, brachu!

… co je však zřejmé, nevypaří se ani mé články psané pro webzine PAYO. Práce na masivním doplňování našeho archivu už začala, a tak můžete začít sosat! V plánu mám také jakousi aktualizaci starších článků, ale to se ještě uvidí. Komplexně se však o obsah R.U.M. zinu nemusíte obávat. V záloze zůstalo hned několik trumfů, a tak nám zachovejte přízeň! Nebudete litovat!

Zároveň mi dovolte, abych poděkoval kapelám, labelům, promotérům akcí za spolupráci, čtenářům pak za pozitivní i negativní ohlasy!

VŠE nejlepší VŠEM v ROCE 2011! Opatrujte se!

Za R.U.M. zine zdraví
ALL

Kontak: Aleš Levý, Předmostí 703, Kralupy nad Vltavou, 278 01

all@rumzine.com, tel: 728-301350


2 thoughts on “R.U.M. zine kráčí do roku 2011…”

  1. Děkuju srdečně za vřelé zpětné přijetí. Přeplněn pochybnostmi o vlastní psavosti, vracím se zpátky rád, naplněn radostí….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *