PSYCHOPATHIC SADISM – Teach Me To Kill (CD-R 2009)

158099_pJe možné, že od doby poslání a obdržení promáče už kapela urazila kus cesty. Jak jsem zmiňoval o pár recenzí dříve, veškerý materiál byl poslechnut a založen. Proč se nimrat ve starých ranách? Prostě jen tak. Poslechnu a s odstupem posoudím, i když to je v podstatě k ničemu.

Tvrďácká nahrávka působí sevřeně, přesto chlácholící zvuk skoro uspává. Je tu hybná podstata, skočné okamžiky, taneční pasáže, ale nemohu říci, že by mě muzika burcovala. Ano v rámci hrubozrného deah/grindu je vše v pořádku, ale já už dávno na umca-umca, duli-duli, bu-bu-bu nevěřím. Jedenáct minut není mnoho, někdy se však mohou zdát nekonečné. Co bych rád pochválil, jsou chrochty obou vokalistů.

Sedm kapel s čerstvou nahrávkou na jedno CD a průběžně podchycovat, nadšeně mapovat aktuální dění. To by byla cesta, jak obdobné snímky zužitkovat. Neznámé kapely by tak dostaly zadostiučinění publikováním svého materiálu, fanoušci rychlého přehledu a vydavatelské firmy kapely na stříbrném tácku až po rypák. Mám ale obavu, že na tohle všechno je v české kotlině krapet pozdě.

RadeK.K.

http://bandzone.cz/psychopathicsadism


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *