PSYCHOPATHIA

psychopatiaPSYCHOPATHIA – Kapela, která brázdí tuzemská pódia již nějaký ten pátek. Jejich vystoupení navíc patří k těm lepším, co jsem viděl. Navíc během léta vyšlo debutní CD téhle grindující party. Takže důvodů k položení několika dotazů víc než dost. S chutí do toho….

Rok 2000 byl pro Psychopathii asi docela úspěšný, ne ? Vydali jste CD „The Real View … „+ bonus „Freedom“, když k tomu připočtu ještě slušnou koncertní aktivitu přes léto … Takže panuje celkem spokojenost nebo je vše jinak ?Nazdar. Zdravím čtenáře R.U.M. zine. Takže jak už jsi říkal rok 2000 byl pro nás asi nejlepším rokem. Vydání debutního CD se trochu zpozdilo, ale i tak se dostalo k fandům ještě během festů, na kterých jsme hráli. Ke konci roku byly nějaké problémy se sestavou, které jsou už ale v pohodě, takže fandové grindu se mohou těšit na novej matroš. Tak abych to zhrnul, tak jsme spokojeni.

Jen tak mimochodem, jak jste slavili silvestr ?
Každej člen měl individuální plán, ale způsob byl asi stejnej. Chlast, telka, grind….

Když jsme u toho slavení, tak se rovnou zeptám na vaše zkušenosti s lihovinou zvanou RUM ?
Za sebe musím říct, že dříve jsem ho konzumoval. Teď už ale dlouho nepiju. Jinak zbytek kapely ho moc nepije, jsou spíše pivaři, ale myslím že nepohrdnou i touto lihovinou. Jinak víš co je zednický svetr na tři ?

Tak jinak. Musím se zeptat, kdo z vás píše texty – je to fakt síla. Berete inspiraci ve svém okolí ? /Narážím tím např. na problémy fašismu nebo korupce. /
Tak texty má na starosti zpěvák Máňa. Nevím kde chodí na inspiraci, ale když se podíváš kolem sebe tak vidíš do očí bijící korupci a problémy s fašismem.

psychopatiacoverDalší drsná věc je obal. To je fotka z nějaký konkrétní události ? Co si vůbec myslíš o gore obalech ? /např. Dead Infection /
Jsem rád, že se ti obal zamlouvá. Ten obrázek je konkrétně z masové popravy mexických vzbouřenců někdy kolem roku 1990. Jinak gore obaly se mi zamlouvají i když poslední dobou je jich na trhu dost. Ne však všechny jsou gore.

Mohl bys nějak okomentovat následující kapely : GRIDE, MACABRE, INGROWING, BRUJERIA, ABORTION ?
Takže GRIDE si mě dostali svou nahrávkou „Možnost volby“. Podle mě nejlepší kapela v jejich crust grind. Absolutní killer drums !! MACABRE mě zas až tak moc neberou něco mě tam schází. INGROWING – co chceš slyšet ? Další super kapela. Netrpělivě čekám novou desku. Vlakine, bude zabíjet ? BRUJERIA – no tuhle kapelu mám rád. Prostě kult. ABORTION – velmi dobrá sebranka. Hlavně jejich poslední CD je dost dobré.

Co vůbec posloucháte ? Máte nějaký vzory ? Co tě v poslední době zaujmulo ?
Posloucháme různou muziku. Není to jen jeden styl např, NAPALM DEATH,CRYPTOPSY, DEAD INFECTION, GUT, S.DAWN, LIMP BIZKID, KORN, DEATH, … je toho spousta. No mě osobně v poslední době zaujalo split demo ROMANTIC LOVE / DRACO HYPNALIS, HYPNOS, novej MINDLOCK, DEMENTED RETARDED,…. zase je spousta kapel.

Je nějaká kapela s kterou byste si fakt chtěli zahrát ?
Samozřejmě těch kapel je strašně moc, ale snad jedna by se našla GUT, ale ti už bohužel nehrají.

Co vás fascinuje na plynových maskách ? Fakt je, že na koncertech to vypadá masivně…
psychosplitNo ono se nedá říct, že by nás to nějak fascinovalo. Máňa v tom hraje po vzoru GUT. Jinak asi myslíš i fotku na CD. Tak to vzniklo docela náhodou. Když se dělal booklat na CD tak jsem zjistil že nemáme vlastně žádnou fotku. Viděl jsem ty holky v maskách a jsou tam.

Co říkají např. tvoji rodiče (sourozenci, …) na hudbu kterou hrajete ?
Těm je to už dnes jedno.

Proč se vlastně jmenujete PSYCHOPATHIA ? To je duševní porucha, ne ?
S tím názvem přišel dnes už s námi nehrající člen Hery. Někde četl článek o duševních poruchách a zaujalo ho to slovo, tak s ním hrajem dodnes.

Jak vidíš budoucnost PSYCHOPATHIE ? Co chystáte na rok 2001 ?
Budoucnost vidím, že tady budem asi ještě nějakej pátek. Chystáme novej matroš, nějaký covery, koncerty. Snad bude i nějakej ten nosič. Ještě uvidíme.

Ještě by mě zajímalo, co děláte – jako,čím se živíte ?
Jsme dělníky naší společnosti.

Díky moc za odpovědi a jestli chceš něco dodat tak prosím…
Marku, dík moc za prostor ve tvém zinu. Jinak kdo má zájem o naše věci nebo kompletní seznam věcí od UNDERWORLD prod. tak pište na adresu :
UNDERWORLD Prod. P.O.Box 40, Kojetín 752 01 tel: 0606 524 632

Marek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *