První vinylové vydání pod PAŘÁTEM obstarají CRUADALACH

EP „AGNI – Unveil what’s burning inside“ (7 skladeb, délka kolem půl hodiny) folkmetalových Cruadalach, jehož vydání chystáme na 15. února, bude mít i velkou vinylovou verzi s exkluzivní bonusovou skladbou, kterou bude keltská hymna o mýtech Karnutského lesa jménem „Cernunnos, zlatooký král“.

Vinylová verze EP vyjde pod Pařátem v limitované edici 26. března. Ten den se též v ostravském klubu Tančírna uskuteční křest tohoto vinylu! O akci samotné budeme v brzké době informovat.

Klan CRUADALACH právě podepsal smlouvy na vydávání alb a agenturní zastupování v západní Evropě s německým labelem Black Bards Entertainment (mimo jiné domovem hord jako Adorned Brood, Heathen Foray nebo Heljareyga). Podpis znamená především to, že CRUADALACH budou v červenci 2011 nahrávat své zatím nepojmenované debutové album, které bude vydáno ještě tento rok!

www.cruadalach.com

www.paratmagazine.com

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>