Powermetaloví STEELFAITH vydali po deseti letech dlouhohrající debut. Dostal název Propustka z nebe!

Steelfaith 2017Dlouhých deset let museli fanoušci lovosický Steelfaith čekat na dlouhohrající debut. Jeho čas přišel na konci roku 2016. Nahrávka, která nabízí sedm powermetalových skladeb, dostala název Propustka z nebe!

„Po tak dlouhé době jsme si album určitě zasloužili… a fanoušci ještě více! Nechtěli jsme nic uspěchat, chtěli jsme si být jistí, že do světa posíláme počin, za který se nemusíme stydět, na který můžeme být náležitě pyšní. Snad se nám to povedlo, máme z desky ohromnou radost,“ říká zpěvačka Miri Holemá.

Oproti předešlým demonahrávkám a EP má deska propracovanější produkci. Je plná vícehlasů, kytarových sól a celkově je zvukově dotaženější. Album natáčel Dan Friml, skladatel a zpívající kytarista kapely MEAN MESSIAH.

„Spolupráce s ním byla úžasná. Hodně jsme si hráli s aranžemi, promýšleli snad každý postup… Nechtěli jsme jen drhnout základní akordy a tím končit. Ne, se všemi skladbami jsme si pohráli na maximum. Propustka z nebe je jednoznačně naší nejvyspělejší nahrávkou, což je samozřejmě dobře, vždyť mluvíme o dlouhohrajícím debutu!“ dodává Jan Štok, který působí i v kapelách Krleš a Synové výčepu.

Kapela album prodává za 150 korun. Pořídit si ho můžete na koncertech, nebo objednat na Facebooku či mailu steelfaithcz@gmail.com. Severočeši si pro něj mohou skočit do Baronky v Litoměřicích nebo čajovny u lovosického náměstí.

E-MAIL – steelfaithcz@gmail.com
BANDZONE – http://bandzone.cz/steelfaith

FACEBOOK – https://www.facebook.com/steelfaithcz

 

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *