PANYCHIDA o připravované desce…

Přinášíme kompletní info o novém, právě vycházejícím albu PANYCHIDY. Nahrávka, která nese název „Měsíc, les, bílý sníh ~ Moon, Forest, Blinding Snow“ je konečně hotova a datum vydání bylo stanoveno na 20.10.2010. Album vznikalo od počátku roku 2010 ve studiu Hellesound a jeho konečná podoba čítá 11 nových skladeb plus cover verzi letité hymny německý RUNNING WILD „Black Wings of Death“, tedy celkem rovných 50 minut hudby. Jazykem alba je tentokrát angličtina. Nicméně absenci češtiny nahrazují dva kousky zpívané ve staroslověnštině. Kompletní seznam skladeb je následující:

1) Red Moon Rising (The Drink Offering)
2) The Fire Worshipper
3) Velijĭ dĭnĭ
4) Alatyrĭ
5) Flaming Forests
6) O Orĭlě i Zmĭji
7) The Story ( … of a Murderer)
8) Ryhope
9) Kračunŭ
10) Moon, Forest, Blinding Snow
11) The Myth of the Eternal Return

Na albu se také poprvé studiově představí nový zpěvák – Vlčák. O vydání se i tentokrát postarají němečtí FOLTER RECORDS (www.folter666.de / ELITE, ANGST SKVADRON, THE STONE, POSTHUM ad.) a album vyjde také v limitované edici ve slušivém slipcasu. První z vás, kteří si pak album objednají skrze samotnou kapelu obdrží CD podepsané všemi leny. (JIŽ NYNÍ předobjednávejte na oblomov@seznam.cz, ať k Vám dorazí album co nejdříve). V prvních dnech po vydání bude toto jediný způsob, jak se k albu dostat …

Aby toho nebylo málo budete mít 5 dní od data vydání možnost poslechnout si kompletní album na bandzone profilu kapely (www.bandzone.cz/panychida)!!! Nezapomeňte tedy náš profil navštívit přesně 20.10.2010.

Křest alba je naplánován na akci PHANTOMS OF PILSEN 4 (sobota 6.11.2010), kde kapela vystoupí v doprovodu TAAKE (Nor), HELHEIM (Nor), VULTURE INDUSTRIES (Nor), ULPHUR (Nor), INFERNO (Cz) ad. Vše potřebné o tomto minifestíku najdete na www.panychida.com/phantoms4
Vstupenky k dostání taktéž přes oblomov@seznam.cz

Pro další informace o kapele a novinkovém albu sledujte naše profily na Facebooku, Bandzone či oficiální web www.panychida.com Těšíme se na vaše názory a komentáře.
Slava!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *