PAČESS chystá vydání dalšího alba!

pačess_CD2015Asi rok byla avizována nová deska a po mnoha peripetiích je na světě. Vyjde na CD a digipacku během přelomu ledna a února u slovenského labelu Gothoom.

Příběhem se táhne několik linií a tou nejhmatatelnější je pivovarský příběh, který jak každý pivaznalec uzná je zasvěcen do prostředí trapistického kláštera. Zde vznikají nejen ta nejlepší piva světa, která jsou symbiotickým spojením historie a úchvatných receptur tkané historii a původností surovin a receptur, ale také příběh desky projektu PAČESS -TRAPISTA (Oratorium vokálně instrumentální).

Hudebně se nezachází daleko z naznačené cesty projektu, textově jde však o zcela osobitý příběh, který poodhalí historickou roušku technologie vaření piva, života v trapistickém klášteře a zajímavého příběhu, který přináší jak jinak než smrt.

Hudebně, textově a jinak se dosti specificky projevuje Pačess, jako pěvečtí hosté se představí Pán Morbivod, Blackosh, Khaablus, Tomáš Chylík a Zdeněk Černý. Jako speciální host byl označen Džoro Enčev a Sinneral. Nahrávka vznikla ve studiu Descent Petra Hoška, u Dejana Petkoviče a v Pačessově trapisticky nasáklém domácím studiu.

V prosinci bylo také přijato několik koncertních nabídek na letní sezónu a proto apelujeme na ojedinělou možnost spatřit naživo tohle uskupení. Pořadatelé koncertů nemeškejte a kontaktujte uskupení na mailu gothoom@gothoom.com.

http://bandzone.cz/pacess

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *