ONE TRIBE NIGHT – (27.2. 2016, Melodka – Brno)

One tribeVečer pro všechny fans symfonické a folkové metalové hudby.Večer nabitý energií a skočnými rytmy ve spolupráci klubu Melodka, kapely Wolfarian a klanu Snaga, který představí svůj projekt Jeden kmen.

• Program OTN •
18:30 – se pro Vás otevřou brány klubu
19:00 – EMERALD SHINE
20:00 – FALCAR
21:00 – WOLFARIAN
22:00 – ALIA TEMPORA
23:00 – JEDEN KMEN
(časy jsou spíše orientační, ale pokusíme se je dodržet)

ALIA TEMPORA // elektro symphonic metal // Brno https://www.facebook.com/AliaTemporaOfficial

ALIA TEMPORA je brněnská modern rock-metalová kapela s ženskou frontmankou. Ve své tvorbě experimentují s propojením elektronické hudby a metalu. Bývají fanoušky a kritiky přirovnáváni k Amaranthe, Delain nebo Lacuna Coil. Kapela má na svém kontě zatím dva videoklipy a debutové album „Digital Cube“, v rámci kterého spolupracovali právě s kytaristou z kapely DELAIN, Timo Somersem. Kapela sama si dává záležet na poutavé a energické show, takže se určitě máte na co těšit!

WOLFARIAN // folk metal // Brno https://www.facebook.com/Wolfarian

WOLFARIAN je zobrazením hrdinství, severské mytologie, dávných bohů a pohanství. Kombinuje převážně melancholické melodie hrané flétnami, houslemi a orchestrální hudbou. Od počátku si prošli vývojem a nahráli své první dějové album „Far Away in the North“, které pokřtili v listopadu 2015. Na One Tribe Night vystoupí spolu s hostem, cellistkou Terkou.

FALCAR // heavy symphonic metal // Kladno https://www.facebook.com/FalcarOfficial

FALCAR. Okřídlený predátor zrozený z krve Středoevropy. Své náměty čerpá ze svých cest do světa draků, skřetů a opilých dobrodruhů. S nimi se můžete vydat na křížovou výpravu na vlnách Heavy Metal Symphony. S kmenem skurut-hai utíkejte před drakem v Death on Black Wings nebo zažijte pocit čerstvě nabyté svobody po boku skřetího otroka v Unchained. Nezapomeňte si vyslechnout i příběhy popraveného Jestera v podání skřetí Hordy, která si hodlá vzít víc než jen vaše duše.

EMERALD SHINE // folk metal // Nový Jičín https://www.facebook.com/emeraldshineband

Skupina mladých muzikantů z Novojičínska a okolí (Valmez, Frenštát…) hrající metalovou hudbu, okořeněnou nástroji jako harfa, housle a flétny. Ve své tvorbě se inspirují přírodou, fantastickými světy a bytostmi, což se odráží v textech písní i ve vyznění hudby samotné.

…a co že je vlastně zač ten JEDEN KMEN?

http://www.jedenkmen.cz/

Snaga: JEDEN KMEN je multižánrový výtvarný projekt, který v sobě spojuje tradiční řemesla při výrobě kostýmů a rekvizit, atmosférickou fotografii a ambientní hudbu kombinovanou s akustickými nástroji. To vše proto, aby mohl vyprávět příběh života bytostí uruki – skřetů a jejich kmene. Celý projekt je vzdáleně inspirovaný světem J.R.R.Tolkiena a hraním LARPových her. Svojí výpravností a podmanivou vizáží se však snaží překročit hranice žánru a esteticky zaujmout i širší veřejnost. Nechte se vtáhnout do fantastického světa Jednoho kmene, který vyniká svým realistickým ztvárněním a temnou krásou.

• VSTUPENKY •
Na místě – 150,-
Předprodej – 130,-
– KRYT club, Dornych 2a
– METALSHOP, Orlí 3 .. v předprodejních místech po 30ks, tak to neodkládejte.

• MÍSTO KONÁNÍ •
MELODKA hudební klub
Kounicova 20/22, Brno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *