Nové album Laudanum je pro CARPATII CASTLE odrazovým můstkem!

Fanoušci mosteckých rockových melancholiků CARPATIA CASTLE se konečně dočkali! Na konci listopadu vyšlo dlouho očekávané debutové album „Laudanum“. Pokud jste se s CARPATIA CASTLE doposud nesetkali, vězte, že v drážkách nahrávky na vás čeká příjemný rock s hymnickými refrény a specifickou gotickou atmosférou. To vše s dominujícím ženským vokálem a českými texty.

„Vydání prvního studiového alba je pro CARPATIA CASTLE pochodní hodnou následování do tmou zahalené budoucnosti, pomyslným světlonošem, odrazovým můstkem, ale zároveň také rozloučením s nejistou hudební minulostí,“ říká baskytarista Tomáš Pošvanc. Naráží tak na fakt, že ačkoliv idea CARPATIA CASTLE vznikla v první polovině devadesátých let, regulérní kapela z ní vykrystalizovala až před třemi lety.

Některé skladby z alba Laudanum fanoušci znají už z předchozích nahrávek. Nové verze však mají větší „drajv“ a vyzrálejší formu, na čemž má nemalý podíl i nová zpěvačka Veronika Seidlová, která do gotické družiny výborně zapadla! Kapela ve studiu nahrála všechny songy, kterými se v uplynulých dvou koncertních letech prezentovala – nechybí tak rocková zpověď Vampyre Requiem, hitová Julie či hymnický Hřích a krom skladeb nových i indicie na tvorbu budoucí.

Nahrávka, na které naleznete patnáct skladeb, vyšla ve formě krásného digipacku. Pořídit si ji můžete jak na koncertech kapely, tak na kapelním mailu – obchod@carpatiacastle.cz.

Sestava kapely:
Veronika Seidlová – zpěv, Josef Wohlfahrt – kytara,zpěv , Zdeněk Svoboda – bicí, Milan Kubík – klávesy, Václav Pazdera – kytara,Tomáš Pošvanc – baskytara.

http://bandzone.cz/carpatiacastle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *