NIGHT OF SILVANS

3 Silvans night bigWELICORUSS (symphonic pagan/black metal)
Sibiřská metalová kapela působící již od roku 2005. Od letošního roku po přijetí několika nových členů, mezi kterými jsou Čech a Srb, se faktický stává mezinárodním projektem. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří k black metalu, Welicoruss ve své tvorbě také používá tradiční lidové melodie a symfonické prvky.

DESIRE FOR SORROW (symphonic/black metal)
Nejpozoruhodnější jihočeští blackmetalisti z Českých Budějovic, kteří nedávno vydali svoje první CD „At Dawn Of Abysmal Ruination“, ovládnou srdce všech milovníků CRADLE OF FILTH. Kvalitní hudba sehraných muzikantů spolu s „upírským“ vokálem probouzí na koncertech nezapomenutelné emoce.

NAURRAKAR
Pravý tmavý a mizantropický Black Metal z Prahy. Loni vydali své první plnohodnotný album „Epilog lidstva“. Atmosféra beznaděje, příslušný vzhled a dosahující standardní světovou BM úroveň zvuk – toto všechno nenechá lhostejným žádného milovníka skutečného „černého kovu“.

ARMÁDA ZTRACENÝCH (thrash metal)
Mladá ostravská metalová kapela, která asi zaslouží odměnu za rychlý a dobrý start. Už v první rok své existence vydali mocné a kvalitní nahrané EP, které podle počtu skladeb lze nazvat plnohodnotným albem. Tento koncert bude jejích debutem v Praze.

Klub EXIT-US
Sokolovská 195 Praha 9
Vstupné na místě za 120,- Kč.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

http://bandzone.cz/desireforsorrow

http://bandzone.cz/naurrakar

http://bandzone.cz/armadaztracenych

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *