Muzikanti z A SWEETWATER TRICK a X-LEFT TO DIE spojili síly. Výsledkem je kapela ALIKE, která připravuje první desku

AlikeK zajímavému hudební spojení došlo na jihu Čech. Po konci kapely X-Left To Die se připojil skladatel a kytarista Roman Knop k velešínským A SWEETWATER TRICK. Ti se rozhodli vykročit do nové etapy s čistým štítem a změnili si tak jméno na podstatně kratší a zapamatovatelnější název – ALIKE.

Zajímavostí je, že Roman Knop se zpěvákem a kytaristou A SWEETWATER TRICK Karlem Krejčím spolupracoval již na konci minulého roku. Výsledkem byla skladba Falling Down, která byla předobrazem dnešních ALIKE. „S novým rokem pak přišlo nové hudební těleso ALIKE. Blízký přítel kapely Henrich Lendacký rozšířil řady v roli kytaristy po boku čelisty Tomáše Bartizala a basáka Jiřího Jantače. Neznámo, které vzešlo, již funguje přes půl roku a bude se nač těšit. Post bubeníka, po nesčetných komplikacích, nechává kapela otevřený. Role se v současné době ujal Jan Divoký z kapely Ends at Last,“ uvádějí ALIKE.

Kapela momentálně pracuje na svém prvním CD, které by mohlo vyjít již na podzim letošního roku. Ostatně, jak bude nahrávka znít, napovídá právě skladba „Falling Down“, ke které ALIKE před několika dny zveřejnili lyric video.

http://facebook.com/alikebandcz

 

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *