MINORITY SOUND a POSTCARDS FROM ARKHAM odpálí své evropské turné ve Velbloudu!

OctodanceDvě významné kapely tuzemské moderní rock/metalové scény vyráží už za několik dní na společné turné! Řeč je o MINORITY SOUND a POSTCARDS FROM ARKHAM, kteří své putování po evropských pódiích odstartují v Českých Budějovicích. 15. září rozpoutají peklo v klubu Velbloud.

POSTCARDS FROM ARKHAMvjsou kritiky velmi ceněnou kapelou, která dokonale pracuje s atmosférou. Jejich post-rock je jednoznačně strhující, plný emotivních momentů a gradace. Tahounem kapely je kytarista Marek Frodys Pytlík, který je známý například z AWRIZIS či doomové legendy DISSOLVING OF PRODIGY.

Minority Sound jsou oproti svým kolegům přímočařejší. Jejich elektronikou prolezlý metal je epický, návykový a pořádně tvrdý. Poslední deska Drowner´s Dance čtveřici muzikantů, kteří sbírali zkušenosti v celé řadě kapel, zachycuje ve vrcholné formě. Bezesporu čelní představitelé elektro metalu u nás.

Octodance European Tour, které organizuje Metalgate, zahrnuje kromě České republiky například Rakousku či Polsko. Koncert ve Velbloudu startuje ve 20.30 hodin.

http://www.velbloud.info/

https://www.facebook.com/Music-Bar-Velbloud-192380137171

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *