KRIZE STŘEDNÍHO VĚKU, TOMCAT GARFIELD´S EMPTY BELLY CLUB BAND, QWIL – České Budějovice, mc Fabrika (9. listopadu 2013)

KRIZE STŘEDNÍHO VĚKU vznikla z nudy a nutkavé potřeby vytvářet komponovaný hluk opatřený texty o radostech i strastech života stárnoucího hudebníka a příležitostného alkoholika. Těmito slovy se na svém Bandzone profilu představuje rocková kapela KRIZE STŘEDNÍHO VĚKU, která v sobotu 9. listopadu rozpálí českobudějovický Music club Fabrika. Těšit se můžete na odvázaný rock´n´roll, který si z ničeho nedělá těžkou hlavou.

Platí to i o kapele s předlouhým názvem TOMCAT GARFIELD´S EMPTY BELLY CLUB BAND. Tato rocková smečka, která vznikla již v 90. letech, se s KRIZÍ STŘEDNÍHO VĚKU na pódiu ve Fabrice prostřídá.

Jako support se představí rockoví QWIL z Lysé nad Labem. „Dvě kytary (občas jedna), basa, bicí a snaha o sdílné texty. Hrajeme, protože nás to baví a dává nám to sílu. Neumíme hrát a neumíme zpívat, přesto chceme říct naší hudbou tolik věcí,“ praví o sobě kapela na www.bandzone.cz/qwil. Pravdou je, že QWIL předvádí příjemný klubový rock, který koření ženský vokál. Pokud máte rádi melodickou pohodovku, tato kapela by vám neměla uniknout!
Začátek je naplánovaný na 21 hodin.

http://bandzone.cz/krizestrednihoveku

http://bandzone.cz/qwil

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *