Jaro 2011

Ahoj!

Uteklo to jako voda, zima je v tahu a dopopředí se znovu dere slunce. Co se týče R.U.M. zinu, tak bych se opakoval jako u předchozího úvodníku…Snažím se tuhle mojí úchylku dále podporovat a rozhodně ji nechci držet při životě jen tak letargicky. Pokud se mi nebude dařit každodenní či častější aktualizace, rozhodně sám na sebe nebudu naštvaný ani sám sebe z mikro-redakce nevyhodím 🙂 .

Často dostávám dotazy typu: „tak kdy to konečně rozjedeš ještě víc a sejmeš ty ostatní metal weby“. …neříkám, že by se mi nelíbil nějaký další vývoj v lecčems, ovšem realita je nastavena zatím docela jinak. Osobně patřím k příznivcům „čtiva“ a to by v mém případě znamenalo přijmout nějakého dalšího redaktora. Tomuto kroku jsem se ani v předchozích měsících vůbec nebránil, nicméně sehnat nějakou spolehlivou a především zapálenou duši, to je dnes problém docela zásadní. Proto se nyní opírám spíše o asistenty (Radim, RadeK) s jejichž kooperací jsem nyní naprosto spokojen. Zapomenout však nemohu ani na Masterbilla, jehož technická asistence mi notně zjednodušuje práci!

A co v dohledné době připravuji? Předně mám v plánu ještě více zvýraznit kadenci rozhovorů. Domnívám se, že v podstatě každý zine by měl na této hlavní náplni stavět a už z tohoto důvodu se právě na tuto důležitou složku výrazněji zaměřím. Více bych chtěl také „šlápnout“ do Metal Mondóky, která patří vůbec k nejčtenějším rubrikám a už nyní mohu slíbit, že chystám poměrně zajímavou enklávu hostů. Z těch nečekaných novinek pak dojde na historické mapování undergroundové scény z let osmdesátých. Tento seriál bude veden formou rozhovoru s mým hostem, jehož jméno zatím prozrazovat nebudu. Nicméně jeho zážitky jsou opravdu delikatesní, rozhodně se máte nač těšit…

Hodně zdaru v nastávajícím období – na další úvodník si budete muset počkat do začátku letních prázdnin.

Zdraví ALL

Kontak: Aleš Levý, Předmostí 703, Kralupy nad Vltavou, 278 01, Czech republic

all@rumzine.com, tel: 728-301350MYSTICCA FEST

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *