ISCARIOTH – I Am The Arm (CD-2015, Symbol Of Domination)

Zaplatit nováčkovskou daň se na svém debutu „I Am The Arm“ rozhodli ruští nováčci ISCARIOTH a nutno podotknout, že se tak nestalo bez šrámů na duši i na uších. Nahrávku lze v podstatě hodnotit pouze jako vcelku ucházející pokus o vpravení se do metalových výsečí a už teď je jasné, že to v této branži nebudou mít ISCARIOTH vůbec jednoduché.

Nahrávka „ I Am The Arm“ je totiž sotva průměrná a osobně nemám pocit, že by obsahovala alespoň jedinou skladbu, dle které by se kapele dala věštit příznivá budoucnost. Albu navíc „dostatečně silně“ podkopává nohy naprosto sterilní zvuk… a ten snažení čtveřice ještě více prohlubuje.Iscarioth Domnívám se, že nějak takto zněla hudba českých „demáčových kapel“, pamětníci si jistě (rádi) vzpomenou na dobu, kdy obdobné nahrávky „frčely“ a většina fans je přijímala s velkým nadšením…

Death-blackmetalový koktejl, jenž byl čtyřčlennou sestavou namíchán, postrádá hned několik důležitých ingrediencí, mezi kterými vyčnívá zejména kompoziční zdatnost. Snadno předvídatelné postupy jsou pak logickým vyústěním celkové bídy, která tak nějak rámuje celý komplet. ISCARIOTH zaplatili debutovou krutou daň a lze jen těžko očekávat, že by se právě tato kapela v dohledné době procpala do první linie ruských metalových kapel.

Skladby: I Am The Arm, Mountain Echo, I Am the Arm, Voices of Twilight Forest, The Sail of Mental Sea, Jūros Šventė, The Domain of Seven Queens, Cherry Tree Blossoms at Night , Long Live the Emptiness.

Sestava na albu: Dmitriy Martyushev – kytara, basa, klávesy, zpěv; Maxim Smolyaninov – kytara; Vitaliy Smirnov – basa; Alexandr Epishkin – bicí.

ALL

https://www.facebook.com/pg/iscarioth.klin/photos/?ref=page_internal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *